Що треба знати, щоб завжди виглядати модно?

Будь-яка сучасна жінка завжди хоче мати гарний вигляд, бути модною та стильною. Зробити це не так просто.

Наслідувати моду, яка змінюється швидко просто неможливо. І йти за модою «крок за кроком» у вас теж навряд чи вдасться. Але залишатися завжди стильною, носити красиві, елегантні речі, які виділятимуть вас із натовпу, ви можете. Саме це дозволить вам завжди виглядати модно.

Найважливіший момент: будь-яка жінка має насамперед визначити свій індивідуальний стиль. Ніколи не копіюйте його з інших, навіть якщо це знаменитості. Визначивши свій індивідуальний стиль, ви зможете самі, без сторонньої допомоги підбирати собі макіяж, одяг, зачіски. Визначте свій кольоротип. Саме він полегшить вам вибір одягу у майбутньому. Не треба сліпо слідувати моді – це головна помилка більшості.

Обов’язково, підбираючи собі одяг, враховуйте свій спосіб життя, ваші особисті уподобання та обов’язково вік. Створюючи свій імідж і підбираючи гардероб, не забувайте про аксесуари, які допоможуть підкреслити вашу індивідуальність.

Купуючи модну річ чи аксесуар, робіть це не кваплячись, пам’ятаючи, що трендові речі недовговічні. А тому, ретельно продумайте моменти: як, де і з чим ви носитимете річ, яку ви купували? Можливо варто почекати й придбати її в іншому кольорі, дизайні?

Модна річ не має бути просто модною. Важливо, щоб вона була зручною, комфортною. Дуже важливо!

Необхідно завжди стежити за своїм тілом, станом рук, волосся, шкіри. Недоглянута жінка не може виглядати модно. Якщо у вас є можливість – відвідуйте салони. Якщо ви не можете собі цього дозволити, тоді доглядайте за собою самі. Виділяйте хоча б 15-20 хвилин щодня.