Що треба їсти для придушення апетиту?

Сучасна реклама чого тільки не пропонує: чаї, таблетки, порошки. Знамениті добавки в їжу обіцяють вирішити проблему з вагою в лічені терміни, але всі вони нічого не варті, так як лише одиниці скидають лише кілька кілограмів. Інше видаляється хірургічним шляхом. Всі чомусь забувають про те, що наша з вами їжа теж здатна зробити тіло струнким, а душу молодою. Як правильно їсти, щоб знизити апетит? Про це нижче.

umerit-appetit-01Правила прийому їжі і деякі інгредієнти радикально знижують бажання поїсти, тому поставтеся серйозно до того, що радять дієтологи.

Привчіть себе щодня їсти яблука, бобові та тверді злаки. Щоб об’єднати всі продукти і єдине, купуйте мюслі. Вони багаті клітковиною, яка вашим організмом переробляється повільно, так що мозок просто забуває послати сигнал про голод. Справа в тому, що харчові волокна клітковини стабілізують рівень цукру в крові: саме цей противний цукор і повідомляє мозку, що замало його в організмі і пора б отримати підживлення. Зате 14 грамів тієї самої клітковини змусять ваші сірі клітинки на 4-5 годин геть забути про те, що існує їжа.

Харчуйтеся тільки «правильними» вуглеводами. Якщо з’їсти достатню кількість крохмалю (він міститься в квасолі, горосі, ячмені), а не зайву (картопля), то в результаті розщеплення виділяється кислота, яка перетворює жир в паливо для підтримки життєдіяльності організму.
Залишки крохмалю і додають той самий ненависний жир, який накопичується в проблемних місцях.

Привчайте організм до яблучного оцту. Півтори ложки такого продукту, розчиненого з склянці кип’яченої води спалюють 250 калорій, якщо пити все це вранці натщесерце.

Трохи темного шоколаду не завадить, якщо ви вирішили сісти на дієту. Саме цей продукт знижує рівень гормону голоду греліну. Перш, ніж замовити повний обід, побалуйте організм 2 шматочками гіркого шоколаду – і вам від кожної страви знадобиться тільки половина порції.