Що таке заправка картриджів

Заправка картриджів з заміною чіпа

Поява дефектів друку або закінчення ресурсу картриджа може стати причиною зупинки робочого процесу.

Спеціалісти сервісного центру http://tend.kiev.ua подбають про відновлення друкуючих властивостей лазерних витратних матеріалів в стислі терміни. Порядок проведення заправки включає чіткий алгоритм дій: діагностика, врегулювання питання зношених деталей, наповнення бункера тонером, контроль якості відбитків. Замовити таку послугу, як заправка картриджей для принтера, можна за посиланням.

Невід’ємним етапом сервісного обслуговування популярних моделей картриджів Kyocera, HP, Xerox, Canon, Samsung виступає заміна чіпа. Цей майстер може запропонувати кілька способів вирішення проблеми — встановлення нового комплектуючого або прошивку принтера.

Чому потрібна заміна чіпа?

Чіп є мікросхемою, яка здійснює обмін даними розхідники з принтером. У програму чіпа виробник закладає ресурс картриджа. Після його закінчення відбувається блокування апарату незалежно від обсягу тонера.

Така особливість може викликати певні незручності для користувачів. Для запуску процесу друку недостатньо заправити расходник. Після кожної процедури необхідно міняти мікросхему, яка, в кінцевому рахунку, збільшує вартість ремонтно-відновлювальних робіт. Проте є більш вигідною, ніж покупка оригінального картриджа.

Ціна заправки тонером з заміною чіпа залежить від модельного ряду і конструктивних особливостей картриджа. Ознайомитися з розцінками можна на сайті, використовуючи прайс-лист за категоріями або форму пошуку.

Прошивка принтера

Використовувати відпрацьований расходник до повного фізичного зносу і оптимізувати витрати на покупку комплектуючих дозволяє прошивка принтера.

Під прошивкою мається на увазі одноразове оновлення заводського ПО на модифікований аналог. Як наслідок, відбувається расчіповка друкувального пристрою.

Софт підбирається і генерується на основі унікального серійного номера апарату і CRUM-номера картриджа. Процедура доступна на принтерах Samsung, Xerox, деяких моделях HP.

Прошивку варто проводити тільки після закінчення гарантійного терміну МФУ. При виявленні заводського браку виробник в праві відмовити в обслуговуванні, навіть якщо термін гарантійних зобов’язань не закінчився. Тому фахівці tend.kiev.ua рекомендують спочатку обмежиться скиданням лічильників відбитків за допомогою заміни чіпа.