Що таке воскова депіляція?

Кожна дівчина, в певному віці, починає позбавлятися від небажаного волосся. Більшість з них починають користуватися одноразовим бритвеним станком. Але це не зовсім правильний вихід з положення, так як бритва зрізає тільки верх і не вириває цибулини з коренем, тому волосся починає відростати досить швидко. Щоб волосся росло повільніше і ставало з кожним разом все тоншим, для цього можна скористатися такою процедурою, як воскова депіляція. 

7b8534f5583414c4e2b23d98b1383957 (1)У чому полягає процедура?

Дана процедура полягає в тому, що на шкірний покрив наноситься тонкий шар розігрітого воску. Після чого, на віск накладається смужка тканини і відривається різким рухом руки проти росту волосся. Така процедура проводиться на руках, ногах, пахвах, обличчі  і в зоні бікіні. Для таких делікатних ділянок, як пахви, обличчя або зона бікіні, необхідно використовувати гарячий віск. На ногах можна застосовувати холодний віск, який можна придбати в магазині у вигляді готових смужок.

Плюси воскової депіляції

У всіх процедур є свої плюси, і воскова депіляція не виняток. До переваг можна віднести те, що ефект буде зберігатися у вас протягом приблизно 3-х тижнів. З кожним разом волосся буде ставати тоншим. Процедура доступна всім, а також після неї на шкірі не буде сильного роздратування. Може бути невелике почервоніння, але воно проходить протягом декількох хвилин.

Що потрібно знати перед процедурою?

Перед тим, як піти на процедуру, ви повинні знати, що довжина відрослого волосся повинна бути не менше 8 мм. Чим більша довжина волоска, тим ефективнішою буде процедура. Якщо у вас повинні скоро розпочатися критичні дні, то в цей момент дівчина може відчувати хворобливість під час процедури. Але якщо ви все ж зважилися піти під час таких днів на воскову депіляцію, то щоб уникнути слабкості, можна скористатися спеціальним кремом. Також будьте обережнішими і заздалегідь попередьте майстра, якщо у вас на тілі є бородавки або родимки. Травмувати їх ні в якому разі не можна.

Корисні поради

Рекомендується, приблизно за добу перед проведенням процедури зробити скрабування ділянок тіла, які будуть піддаватися депіляції. Для цього краще взяти скраб, який має великі частки. Якщо після депіляції на тілі залишилися невеликі волоски, то їх можна видалити пінцетом. Пам’ятайте, якщо у вас виникає алергія на різні косметичні засоби, то перед тим, як скористатися такою послугою, вам потрібно підійти в салон і зробити тест на алергію. Для цього невелику кількість воску потрібно нанести на лікоть і почекати приблизно добу. Якщо за цей час ніяких реакцій не спостерігалося, то можна сміливо вирушати на депіляцію. Також приблизно за 2-3 дні, особливо в літню пору, слід відмовитися від яскравого сонця або походу в солярій.

В даний час воскова депіляція досить затребувана, і є одним з популярних способів боротьби з небажаними волосками.