Що таке воднева вода?

Чи часто ви задавалися питанням: «Що таке воднева вода?». Зараз саме час, щоб розібратися з цим терміном.

bddc1cc9b2e5f8dfe661e83120f50a2dВоднева вода — це звичайнісінька вода, яку ми п’ємо, але відмінність полягає в тому, що вона багата газоподібним воднем H2. У неї немає ні смаку, ні запаху, як і у самої молекули водню. У такій воді водневі молекули не пов’язані з іншими молекулами, в ній водень міститься в чистому молекулярному вигляді, а в звичайній воді він зустрічається в пов’язаній з киснем формі.

Вільний водень є дуже маленькою молекулою, тому легко може проникнути в будь-яку клітину і тече по всьому організму без перешкод.

Нещодавно було доведено, що молекулярний водень здатний здійснювати лікувальну дію на живий організм. Молекула водню має вплив на біохімічні процеси в організмі людини.

Навколо всі сперечаються про цілющі властивості такого напою, які в дійсності все-таки є.

Переваги водневої води:

1. Має протизапальний ефект (вона корисна при запаленні шлунково-кишкового тракту);

2. Збільшує рівень антиоксидантів в організмі. Вода здатна пригнічувати найбільш токсичні радикали;

3. Зменшує рівень холестерину;

4. Зміцнює клітинне здоров’я;

5. Стимулює метаболізм;

6. Усуває ознаки алергічної реакції;

7. Здійснює сприятливу дію на шкіру: зменшуються запалення, пігментні плями, розгладжуються зморшки, захист від ультрафіолетових променів;

8. Завдяки ній знижується надлишкова вага і зменшуються жирові відкладення.

Організм не витрачає енергію для засвоєння такого напою.

Побічних ефектів від прийому даної води виявлено не було, саме тому водневу воду стали застосовувати в лікуванні багатьох захворювань в деяких клініках Японії.

Водневу воду також використовує й індустрія краси. Салони стали використовувати воду з метою боротьби зі старінням і різними висипаннями на шкірі.

Щоденне вживання води дає додаткову енергію всьому організму і покращує якість життя людини, також відбувається оздоровлення всіх систем внутрішньої секреції.