Що таке уколи краси?

Жіноча краса, дарована природою, не може тривати вічно. Шкіра потребує підживлення вітамінами і мінеральними компонентами, зволоження і насичення необхідними жирами. Все, що може і повинна робити кожна жінка, це регулярний догляд за шкірою тіла та обличчя. Тільки так можна зберегти молодість на багато років вперед. Не приймаючи ніяких зусиль у боротьбі за красу, жінка ризикує вже в 30 — 35 років втратити свою привабливість.

1-e1451899341732Гель для вмивання, креми та маски для обличчя — захист вашої шкіри від старіння

Натуральні косметичні засоби, які доглядають за обличчям, завжди повинні бути в наявності на туалетному столику кожної дівчини. Умиватися краще спеціальними щадними пінками для обличчя. Гель для вмивання і пінки меншою мірою містять дратівливі хімічні речовини, яких в надлишку в будь-якому туалетному милі. Креми і маски для обличчя потрібно підбирати з особливою ретельністю, віддаючи перевагу натуральним компонентам. Якісний, ідеально підібраний крем, робить шкіру молодою, не дає їй в’янути.

До речі, на сайті xtet.ru ви можете дізнатися багато актуальної та цікавої інформації про здоров’я та красу.

Від зморшок на обличчі можна позбутися за один прийом у косметолога

Що таке уколи краси? Сучасні уколи краси роблять чудеса! Так звані філлери, що виготовляються на основі гіалуронової кислоти, заповнюють «порожнечу» під зморшкою, тим самим вирівнюють рельєф шкіри. Філлери (вони ж «уколи краси») абсолютно нешкідливі для здоров’я жінки. Вони не містять алергенних компонентів. На відміну від ботокса, філлери не мають властивості «блукати» під шкірою, тобто зморшки розгладжуються назавжди, при цьому нервові закінчення не зачіпаються, жінка не відчуває після уколів ніякого дискомфорту.

Ботокс або укол краси?

Основна дія уколів ботоксу направлено на знерухомлення дрібних мімічних м’язів. Після такої процедури шкіра на обличчі розгладжується, але виникає відчуття маски на обличчі. Тому здивуватися, нахмуривши брови або зморщити лоба вже не вийде. Уколи ж краси спрямовані лише на розгладження зморшок, на міміку уколи ніяк не впливають. Відповідно гримасувати і посміхатися жінка може вільно, жоден з м’язів обличчя на паралізується назавжди.