Що таке тінт?

Почувши одного разу слово «тінт», далеко не кожен зможе зрозуміти, що воно означає. В думках з’являються всякі варіанти від аксесуарів до електроприладів, але тільки не косметика. Насправді ж тінт є корейською помадою.

Без названияВинахід індустрії косметики сходу, став популярним завдяки тому, що тінт має властивість в’їдатися в шкіру і завжди виглядати природно. У наш час поки що є тінт для брів, щік і, звичайно ж, губ.

Косметологія з кожним роком робить ширшими кордони потенціалів і в наш час дівчатам, а також жінкам абсолютно не доводиться думати про те, що їх туш може потекти від дощу або сліз, і що помада досить скоро зітреться. Слід зазначити, що туш, стійку до води, вже давно винайшли, а ось стійка помада вийшла на споживчий ринок буквально кілька років тому.

До речі, berrisom оптом купить ви можете на сайті koreatrade.ru швидко та вигідно!

Саме слово «tint» перекладається як фарба. Слід зазначити, що, в принципі, тінт і є фарбою для губ. Дана новітня розробка без труднощів в’їдається у вашу шкіру і виглядає набагато природніше, ніж інша помада або блиск. У порівнянні з іншою косметикою для губ, тінт буде трохи рідкішим. Він просто наноситься на губи, а там рівномірно і легко розподіляється. Представлена помада ніколи не скочується і не утворюються грудочки. Крім цих переваг, тінт не показує недоліки губ у вигляді сухості або лущення.

Як правило, тінт не володіє ні смаком, ні запахом, проте він досить стійкий і чудово вбирається. Є й такі, які тримаються на губах навіть до восьми годин, з урахуванням того, що ви будете їсти і пити. Представлена помада ніколи не залишає відбитків ні на чашках, ні на одязі, і вона завжди виглядає бездоганно.

Тінт продається в маленьких тюбиках, яких вистачає на досить тривалий період часу. З цієї причини тінт прийнято вважати найекономічнішим засобом в сучасній косметичній індустрії.

Відрізняється тінт від помади тим, що має особливо підвищені показники стійкості. Не важливо абсолютно, де ви будете, вам не знадобитися просто бігати в туалет до дзеркала і постійно підфарбовувати губи. Досить буде з ранку одного разу нафарбувати за допомогою тінта губи.