ЩО ТАКЕ СТОУНТЕРАПІЯ?

Стоунтерапія – це один із видів масажу, а точніше масаж камінням. Назва цього виду масажу походить від слова «stone» (англ.) – камінь.

Історія виникнення стоунтерапії йде в давнину. Подібний метод лікування застосовувався і в Месопотамії, і в Стародавньому Римі, але найбільшого поширення стоунтерапія набула у східній медицині. В Україні стоунтерапія з’явилася нещодавно, проте вже змогла завоювати популярність у більшості людей.

Адже стоунтерапія є одним із методів лікування багатьох захворювань. Вона сприяє рятуванню не тільки від депресій, стресу і м’язової напруги, але й поліпшення кровопостачання, стимуляції виведення шлаків, надлишку рідини і токсинів, насичення тканин киснем, відновлення пружності та тонусу шкіри, допомагає при остеохондрозах, рятуванні від жирових відкладень, арт речовин.

МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ СТОУНТЕРАПІЇ.

Масаж проводиться з використанням каменів вулканічних порід, які довгі роки формувалися на вулканах, що діють, нагрівалися і повільно остигали. В результаті вони змогли накопичити магній, залізо та безліч корисних мікро- та макроелементів, а також отримали здатність тривалий час зберігати тепло.
Камені, що застосовуються при процедурі, розрізняються за кольором та температурою. Залежно від температури каміння та інтенсивності масажної техніки процедура стоунтерапії може мати розслаблюючу або тонізуючу дію.

Камені для масажу При проведенні масажу використовуються сплющені, гладкі камені. Застосовується холодне біле і гаряче чорне каміння, яке чергує між собою, а також один камінь середньої температури. У ряді захворювань, наприклад, фізичному виснаженні, порушення серцевої та судинної системи, а також при емоційній збудливості людини, каміння нагрівають до температури не більше 36-38 градусів.

Сеанс стоунтерапії складає 60 хвилин.

Процедуру стоунтерапії починають із нанесення на тіло ароматичного масла. Для повільного розслаблення організму, камені викладаються у порядку по хребту, на попереку, животі, плечах, руках тощо. Залежно від діаметра каміння, їх розкладають по всіх активних точках на тілі. Потім шкіру масажують, чергуючи гарячі та холодні камені. Масаж починають зі стопи, потім переходять до гомілки, стегна, руки, шиї та плеча.

Тепло від нагрітого каміння проникає глибоко в тіло і надає потужний лікувальний ефект не тільки на поверхнево розташовані м’язи, але і на внутрішні тканини та органи. Прогрівання гарячим камінням має широкий спектр дії.

Під час процедури стоунтерапії підвищується приплив крові до болючої зони, клітини починають працювати активніше, а кров та лімфа забирають токсини та шлаки. Одночасно тканини збагачуються киснем.