Що таке SPA-салон та його вибір

Зустрічаємо по одягу, проводжаємо по розуму. В даний час вкрай поширений вираз. Доглянута шкіра радує не тільки представницю прекрасної статі, але і вражає оточуючих. Все більше набирають популярність SPA-салони, які з’являються навіть у маленьких містах.

shutterstock_156727184Які послуги надає SPA-салон?

Насамперед, слід звернути увагу на саму назву: SPA «sanitas per aqua» — здоров’я через воду. Як правило, всі процедури, що входять у перелік послуг такого салону, мають безпосередній зв’язок з водою. Після проведення водних процедур, клієнту пропонується масаж і супутні заявлені послуги. До всього іншого, повне релаксування і душевний відпочинок – гарантія, всім, хто відвідав SPA-салон.

Вибір SPA-салону

Величезний перелік фірм, збентежить будь-якого споживача. Практично неможливо відразу вгадати дійсно підходящий для себе салон. Насамперед, направити увагу при виборі слід на співробітників. Фахівці, що працюють в SPA-салоні, зобов’язані мати сертифікати на подібний вид діяльності. Крім усього, перш ніж прийти в подібний салон, слід ознайомитися з відгуками, залишеними попередніми клієнтами.

Часто, наприклад, SPA-салони пропонують своїм клієнтам пробну процедуру. На її основі споживач може зробити вибір, чи слід відвідувати даний салон у подальшому.

До речі, можемо порекомендувати салон http://thai-spa.od.ua/spa, в якому доступні ціни та якісні процедури.

Ціни на SPA-процедури

Ціни на процедури варіюється. Часто вартість послуги залежить від косметики, з допомогою якої буде проведена процедура. Креми і гелі іноземного виробництва, до складу яких входять лише натуральні речовини будуть значно вищої вартості.

SPA-салони популярні не тільки в Україні. У багатьох країнах Європи, подібні послуги надають справжні професіонали своєї справи. Знаменитим європейським SPA-курортом вважається славне місто – Карлові Вари. На основі мінеральної води, видобутої з джерел, клієнтам робиться SPA-терапія, від якої помітні не тільки зовнішні результати, але і поліпшення стану внутрішніх органів.