Що таке руни і як їх використовують в магії?

Що таке руни? На це питання складно відповісти одним реченням, оскільки руни мають дуже довгу історію. Вони завжди були символами магічних енергій, які існують в нашому світі. Проходили століття і навіть тисячоліття, а магія рун не ослабла, так як вона постійно знаходила підживлення у всесвіті.

imageКожна руна — це немов окремий енергетичний організм, який має свою власну силу, свою магію. Кожна руна передає певний спектр емоцій, акумулює в собі енергетику, яка може відповідати за фінанси, дім, любов, сім’ю і багато іншого. Немає двох рун з однаковим шрифтом. І справа тут не тільки в тому, що раніше руни використовували і в повсякденній писемності. Просто кожна паличка, кожен завиток відповідає за якусь певну енергію. Всі ці енергії повинні рівномірно розподілятися, інакше магія рун зникне або почне завдавати шкоди. А от купить руны украина можна вже зараз за досить доступними цінами.

Імена рун

У кожної руни є своє ім’я, яке відповідає тій енергії і силі, які в ній криються. Деякі руни називаються на честь певних стихій. Інші носять імена почуттів і емоцій. Треті вказують на щось конкретне. За своїми назвами руни в чомусь схожі на карти Таро. Тут, як і в картах, малюнок кожної руни наділений змістом, причому дуже глобальним. Наприклад, руна Одал, яка нам всім знайома — символ, зображений у вигляді рибки, є руною поділу. Але, при цьому, вона може використовуватися в рунічних формулах багатства. І це лише один з тисячі нюансів, які необхідно знати, перш ніж починати працювати з рунами. Через дуже сильну енергетику, з магією рун багато хто просто не справляється.

На чому малюють руни?

Руни завжди малювали або на якомусь предметі, або ж виготовляли талісман з певного матеріалу (найчастіше дерева або металу) на який наносилися рунічні символи. За допомогою таких талісманів ще древні народи захищали себе від різного зла і залучали удачу, радість, щастя.

Рунічні формули і заклинання

Для того щоб допомогти людині застосовувати як одну руну, так і ціле заклинання, що складається з багатьох знаків. Все завжди залежало від ситуації, її складності та енергетичного стану самої людини. Такі заклинання згадувалися в багатьох стародавніх сагах. Кожне заклинання або формула складається з окремих магічних слів, які можуть бути іменами скандинавських богів-покровителів, сакральними словами або ж комбінаціями рун, які гармонізувалися, утворюючи енергетичний потік. Кожне слово в заклинанні має своє значення, але, під впливом один на одного, вони можуть злегка видозмінюватися. Це необхідно враховувати, так як навіть найменші зміни можуть вплинути на результат.

Тому питаючи, що таке руна неможливо отримати коротку відповідь. Це дуже давнє таїнство і вчення по ньому не менш древнє. Є безліч саг і епосів, різної літератури, записів, що збереглися ще від друїдів. Для того щоб вивчити хоча б більшу їх частину потрібні десятиліття. Ось чому працювати з рунами можуть тільки досвідчені майстри. Вони постійно вдосконалюють свої знання, і використовують руни як для ворожінь, так і для встановлення захисту і залучення удачі. Тому якщо Ви хочете отримати допомогу від стародавньої магічної сили — звертайтеся і експерти проведуть ритуали, використовуючи всі свої знання і навички.