Що таке розливні парфуми і навіщо вони потрібні?

Не у всіх є можливість придбати флакон дорогих парфумів. А якщо він не підійде? Адже за такі гроші можна придбати десяток ароматів, які прикрасять ваше життя набагато довше, ніж один флакон.

flakonСаме і для цього існують разливные духи, які дають можливість приємно пахнути всім, незалежно від матеріального становища.

Чому аромати на розлив коштують дешевше?

Для кожного аромату не потрібно витрачатися на маркетингову кампанію, красиві флакони з дорогих матеріалів та інші властиві дорогим брендам витрати. Наливні парфуми випускають у флаконах об’ємом від 1 мілілітра (пробники) до 125 мл. Зазвичай його розливають в просту, але якісну упаковку, що дозволяє зберігати вартість даних виробів на досить низькому рівні.

Як вибрати парфум, який точно підійде?

Для початку, перед тим як відвідати магазин, не користуйтеся іншими парфумами. Це буде сильно заважати у виборі нових. Також, радимо пробувати 3-4 аромати за раз. Після 5 аромату, є шанс придбати не те що вам підходить. Якщо нічого не підійшло, радимо відвідати магазин парфумерії трохи пізніше.

Після того як ви вибрали аромат, який вам сподобався, капніть кілька крапель на зап’ястя або папір і почекайте близько 2-3 хвилин. Це дозволить аромату повністю розкритися і допоможе вам зробити правильний вибір.

Кілька міфів про парфуми на розлив:

1. Наливна парфумерія не така стійка. Звичайно, це не правда. Аромати на розлив, навпаки, відрізняються підвищеною концентрацією і стійкістю. Якщо порівнювати їх зі звичайними брендовими парфумами, то концентрація парфумерної композиції в останніх становить близько 15%, а в розливних парфумах трохи більше ніж 30%.

2. Розливні парфуми викликають алергію. Зазвичай алергія виникає на натуральні компоненти. Але зараз в основному аромати роблять з якісної синтетики, тому боятися вам не слід.

3. Парфуми на розлив має низьку якість. І цей міф ми із задоволенням розвіємо. Для виробництва наливних парфумів, найчастіше використовуються ті ж композиції, що і для виробництва оригінальних парфумів, але синтетичні. Саме за рахунок цього ціна стає доступнішою, а якість залишається на рівні.