Що таке плазмоліфтинг і які його переваги?

Проблеми із шкірою не можуть не турбувати, і пошук лікування і виправлення цих проблем завжди залишається актуальним. Одним з новітніх методів лікування різних проблем з шкірою, а в тому числі й вікових, є плазмоліфтинг. Цей метод був розроблений вченими і чудово проявляє себе вже протягом декількох років.

1024x681xchto-luchshe-plazmolifting-ili-mezoterapiya-i-biorevitalizaciya.jpg.pagespeed.ic.Bl3PH4NIgyЯк відбувається процес плазмоліфтингу?

Сама процедура полягає в наступному: людина, яка бажає скористатися цим методом повинна здати кров. Кількість крові, яку беруть у людини для цього методу приблизно дорівнює 20-ти мл.

Отриману кров проганяють через спеціальний пристрій, який представляє собою центрифугу. У цьому пристрої отримана кров розділяється на кілька фракцій і відбувається збагачення крові тромбоцитами. Після того, як кров пройде збагачення її за допомогою найтонших голок починають вводити під шкіру. Плазму вводять саме в ті ділянки, де найбільш явно проявляються проблеми.

Слід перерахувати ті проблеми, які можна вирішити з допомогою плазмолифтинга:

 

  • зміни шкіри, пов’язані з віком;
  • прояв такого захворювання як прищі і вугрі;
  • відновлення природного кольору обличчя;
  • відновлення шкірних покривів після оперативного втручання;
  • поліпшення стану рубців і шрамів;
  • відновлення густоти волосся.

У вирішенні всіх цих проблем плазмолифтинг лица показав себе дуже добре. Крім того, його застосовують при облисінні, він зупиняє цей процес. Косметологія давно взяла на озброєння цей метод і якщо дотримані всі умови, то він дає прекрасні результати.

Треба зазначити, що існують деякі протипоказання до застосування цієї методики:

 

  • діагностовані шкірні захворювання;
  • гострі запальні процеси в організмі;
  • вагітність.

Поради та рекомендації

Також треба сказати, що цей спосіб поліпшення стану шкіри застосовується в будь-який час року і будь-яких особливих умови для його проведення не вимагається. Необхідну кількість процедур повинен визначити фахівець, але можна припустити, що їх буде не менше п’яти. Плазмоліфтинг передбачає курсове лікування, і тривалість його може бути різною в залежності від проблеми.

Плазмоліфтинг абсолютно безпечна і не дуже болюча процедура, але все ж вона вимагає деякої анестезії.