Що таке пластична хірургія?

Зараз все більшої популярності набирають хірургічні методи зміни зовнішнього вигляду. Пластична хірургія постійно вдосконалюється і дозволяє проводити операції практично без ускладнень і підносити пацієнтам бажаний результат. Жінки постійно експериментують зі своєю фігурою і обличчям, вдаючись до різних процедур омолодження, підтяжки і видалення жиру. Сьогодні пластичні хірурги здатні виконувати різноманітні операції, які тільки побажає пацієнт.

woman-sketchВиди хірургії, що застосовуються для корекції зовнішності

Сучасні пластичні операції можуть проводитися абсолютно на будь-якій області тіла: обличчі, тулубі, руках і ногах. При відсутності протипоказань лікарі не бачать перешкод для виконання тієї чи іншої процедури. Тут велику роль відіграє психологічний фактор. Лікар https://rodin-doc.com.ua повинен бути впевнений, що пацієнтові дійсно необхідно коригувати свою зовнішність таким чином і попередити про можливі ускладнення.

У хірургічній практиці проводяться наступні види пластичних операцій:

1. Реконструктивні — усунення дефектів органів і тіла, які можуть бути вродженими або отриманими в результаті травми або хвороби. Такі операції допомагають змінити якість життя пацієнта і повернути повноцінне функціонування органів:

 

 • Відновлення втрачених або недорозвинених в утробному періоді тканин і органів. Лікарі виконують такі процедури за допомогою протезів або донорських органів.
 • Відновлення пошкоджених травмами сухожиль.

Для реконструкції тканин і кісток використовуються ін’єкції колагену.

2. Естетичні — зміна і поліпшення зовнішнього вигляду. Подібні процедури дають пацієнтові впевненість в собі і красу. До них відносяться:

 

 • Корекція носа (ринопластика). Виконується операція для поліпшення форми органу або усунення проблем, пов’язаних з диханням.
 • Пластика повік (блефаропластика). Лікар може змінити їх форму, прибрати дрібні зморшки або зміцнити навколишні м’язи для поліпшення зору пацієнта.
 • Процедури з губами (гейлопластика). Проводиться зміна форми або збільшення губ. Остання процедура найбільш популярна серед пацієнток. Лікар може збільшити об’єм губ за допомогою штучних імплантатів або природних жирових клітин.
 • Підтяжка обличчя (рітідектомія). За допомогою хірургічного методу проводиться усунення зморшок на щоках, на лобі або підборідді.
 • Збільшення щік або підборіддя. Використовується процедура для поліпшення контуру обличчя.
 • Пересадка волосся людям, які страждають облисінням.
 • Маммопластика. Операція може виконуватися для збільшення, зменшення або підтяжки обвислих грудей.
 • Корекція вух (отопластика). Найбільш часто ця операція виконується для усунення неправильної форми, зменшення великих або вирівнювання відстовбурчених вух.
 • Ліпосакція. Методика включає відсмоктування жиру з будь-яких ділянок тіла. Вона може застосовуватися для усунення зайвої жирової тканини на животі, сідницях, обличчі, грудях у чоловіків.
 • Підтяжка живота (абдомінопластика). Найбільш часто до подібної процедури вдаються жінки, у яких після вагітності спостерігається обвислий живіт. Також при різкому зниженні ваги теж відбувається така неприємність і люди приходять на цю операцію.
 • Інтимна пластика. Процедура включає зміну форми статевих губ та інше.