Що таке пенні борд і для чого він потрібен?

Скейтборди бувають різні. Вони трохи відрізняються за формою, малюнками, забарвленням. Але основна характеристика, за якою підрозділяються всі борди на кілька видів — це довжина. Пенні борд — це невеликий лонгборд з декою з пластика. Ще одна відмінна риса пенні борда — наявність візерунка зверху. Він поліпшує зчеплення ніг з самою декою.

plastikovye-bordy-penny-fade (1)Варто зазначити, що «PENNY» це назва одного з брендів. Дана компанія випустила вперше пластикові деки замість дерев’яних. Згодом багато інших виробників також почали пропонувати скейтборд з пластиковою декою. Але люди за звичкою називали їх всіх пенні. Так назва компанії стала назвою певного виду дошки.

Для кого підійде пенні борд?

Даний тип дошки, про який детальніше можна прочитати тут https://ligasporta.com.ua/v-pomoshch-pokupateliu/roliki-skeyty-samokaty/chto-takoe-pennibord/ ідеально підходить для їзди по місту. Це дуже маневрений скейт, який дозволить швидко і безпечно пересуватися по жвавих вулицях. Зручності сприяють і м’які колеса, які згладжують всі нерівності асфальту в місті. Безумовно, такий вид скейтборду не підійде для багатьох трюків і професійного катання на майданчику. Але якщо Ви шукаєте варіант для катання по місту — краще цього просто не знайти.

Який пенні борд вибрати?

Серед багатьох брендів і моделей найкраще, звичайно, вибрати оригінальний пенні борд, виготовлений компанією PENNY. Тільки так Ви зможете відчути всі переваги цієї дошки: зручної, безпечної і дуже надійної.

Де придбати?

Купувати пенні борд найкраще у спеціалізованих магазинах. Як правило, в них Вам завжди максимально докладно розкажуть про всі тонкощі кожної моделі. Часто в таких вузькоспеціалізованих магазинах працюють ті люди, які самі захоплюються цим видом спорту. Їх поради та консультації допоможуть Вам не тільки придбати вірний і надійний варіант дошки, але і досягти нових вершин в цій справі.