Що таке мода?

Незважаючи на те, що таке поняття, як мода, відоме всім, не всі зможуть пояснити його так, щоб стало зрозуміло, що це таке. Давайте спробуємо розібратися до кінця з цим одночасно «знайомим і незнайомим» поняттям.

moda-RussiaСлово мода, а точніше вираз «бути одягненим за модою» або «à la mode» прийшов з Франції в XVII столітті, з країни, яка традиційно протягом століть відіграє «роль першої скрипки» всього нового і прогресивного. Мода існує в багатьох сферах людського життя: архітектурі, інтер’єрі і, звичайно ж, в одязі.

Як дізнатися, що зараз модно?

Саме в одязі, мода, як примхлива королева, диктує кожен раз свої умови, в залежності від сезону та ситуацій. Щоразу вона не повторюється і модникам потрібно неабияк постаратися, купляючи раз в квартал, а то й частіше, нові предмети гардероба, щоб догодити королеві, якій вони поклоняються. Але це поклоніння таке приємне! Мода умовно ділиться на високу і для вулиць.

Дізнатися, що зараз модно, а що ні, можна різними способами. Перш за все, традиційно допомогти в цьому зможуть журнали. На сторінках журналів розміщуються всі новинки. Гортаючи їх можна визначитися зі стильовою спрямованістю, моделями, кольором. Також можна займатися переглядом телепередач, певної спрямованості. Відвідування показів мод — ще один спосіб дізнатися, що знаходиться на піку сезону.

Італія та її розпродажі

Говорячи про моду, не можна не згадати про Італію. У цю країну щорічно їдуть всі світові модники, особливо в період знаменитих розпродажів, які в залежності від сезону діляться на зимові та літні «sconti». У ці періоди можна придбати брендові речі за зниженими цінами.

Дрібнички під брендами Dolce & Gabbana і Prada, Gucci і Valentino з’являються в гардеробах модників і модниць з усього світу, саме в цей час. Крім речей, з Італії можна привести взуття, аксесуари, парфуми високої якості та багато іншого.