Що таке лялька LOL?

Всі діти просто люблять сюрпризи, компанія MGA Entertainment чітко це зрозуміла і запропонувала ринку унікальну іграшку-сюрприз. У пластиковій кулі, загорнутій у кілька шарів, знаходяться сюрпризи в пакетиках. Відкриваючи кожен шар по ланцюжку дитині пропонуються підказки, якими можна визначити, яка ж лялька ховається всередині.

Після першого шару в ляльках ЛОЛ трапляється ребус — що любить лялька, по ньому можна визначити клуб, до якого лялька. Якщо трапляється корона – можна зробити висновок, що всередині буде золота куля. Придбати ляльку лол омг можна за посиланням.

За наступним шаром ховається підказка із навичками ляльки. Що лялька Лол вміє робити. Плакати, писати, плюватися і чи змінює колір при контакті з холодом.

Після третього шару – у віконцях пластикової кульки стають видні пакетики з аксесуарами-сюрпризами. Відкривши черевики, можна вже з упевненістю сказати, яка лялечка вам потрапить.

Ось чому багато перекупників і продавців ляльок LOL роблять надріз у кулі «до черевиків». Таким чином, вони відразу визначають, яка лялька всередині кулі.

За назвою одразу стає зрозуміло, що це найпопулярніші іграшки. Вони зустрічаються найчастіше. У вкладишах відзначені синім колом. Які бувають різновиди можна побачити на картинці упаковки.

Блискучі лялечки L.O.L.Surprise Glitter Series та L.O.L.Surprise Glam Glitter

У цю серію входять лялечки, повністю усипані блискітками. Вони ховаються в білих кулях з написом L.O.L.Surprise Glitter Series або L.O.L.Surprise Glam Glitter. Блестки є навіть на пляшечках та аксесуарах. Зазвичай ляльки із цієї серії не змінюють відтінок у воді.

Великий набір L.O.L. Surprise Big Surprise

Це велика капсула з 50 сюрпризами із асортименту LOL Surprise всередині. Серія продавалася обмежену кількість часу, тому діти, яким вдалося отримати у свою колекцію цих лялечок, були в захваті. У набір входить 50+ варіантів аксесуарів та іншого (від перекладалок та наклейок до аксесуарів для лялечок), а також одна або дві рідкісні LOL. Деякі набори містять і не ексклюзивні ЛОЛ. До речі, LOL у перекладі означає «трохи епатажні крихти».

Набір L.O.L. Surprise Pearl Surprise

Корпорація, що займається виробництвом ляльок ЛОЛ, випустила спеціальну серію з великою зеленою перлиною, в якій ховаються дві сестрички. Перш ніж дитина дістанеться до них, їй потрібно відкрити ще 6 перлин, у яких знаходяться аксесуари та одяг.

Найцікавіше чекає дитина попереду! Йому потрібно розчинити у воді солону бомбу у формі черепашки. Адже саме в ній захований будиночок лялечок LOL. Після занурення у воду вона почне шипіти і зменшуватися в розмірах, випромінюючи по кімнаті солодкий аромат. У цю серію входить лише 2 ляльки (молодша та старша сестричка), тому колекційних вкладишів немає.

Великий вихованець Biggie Pets Eye Spy

У цю серію входять величезні кулі з великою твариною всередині, яку можна використовувати як іграшку, скарбничку чи рюкзачок. Крім цього, в набір входить ще 15 сюрпризів. Великий вихованець Biggie Pets Eye Spy є першою оригінальною продукцією, упакованою в картонну коробку. Раніше в картон поміщали лише підробки для більшої солідності. Іграшка призначена для дітей віком від 5 років, тому що в наборі багато маленьких деталей, які можна проковтнути.

Додатково в комплекті йдуть різноманітні аксесуари (окуляри, кісточка, нашийник тощо). У наборі можна знайти ще 2-3 іграшки LOL Pets.