Що таке кур’єрська служба доставки?

На питання, що таке кур’єрська доставка, можна без перебільшення відповісти, що це найбільш оперативний сервіс для перевезення документів, товарів чи майна. Послугою користуються комерційні компанії, інтернет-магазини, фізичні особи.

У службах цього типу обов’язковий штат кур’єрів — співробітників, які особисто виконують транспортування довіреної кореспонденції або інших відправлень. Також обов’язково є менеджери і логісти, які беруть замовлення, розробляють маршрути і виконують інші організаційні завдання.

Особливості доставки кур’єрськими службами

Основна особливість кур’єрської доставки — передача посилки від замовника одержувачу через конкретну людину. Кур’єр особисто забирає відправлення, транспортує і вручає адресату, отримавши з нього розписку. Співробітник компанії є її офіційним представником і несе відповідальність за виконання замовлення.

Якісно працююча кур’єрська служба доставки Meest гарантує:

  • забір відправлення в потрібний клієнтові час;
  • конфіденційність інформації про доставку;
  • акуратність поводження з посилкою;
  • дотримання закону при наданні послуг.

Кур’єрська доставка — це запорука того, що посилка потрапить в руки одержувача в тому вигляді, в якому була передана кур’єру. При необхідності співробітники служби самі ретельно і надійно упакують відправлення під час прийому. Фахівці знають тонкощі роботи з крихкими предметами, речами нестандартних габаритів, документами тощо.

Наявність власного автотранспорту дозволяє кур’єрським службам доставляти вантажі в будь-які населені пункти. Експрес-транспортування і відправка на інші континенти здійснюється на літаках. Термін доставки кур’єром залежить від відстані між містами і обраного способу перевезення, становить від кількох годин до семи днів.

Правильний вибір кур’єрської служби означає позбавлення від безлічі клопоту. Досвідчені співробітники врахують побажання клієнта і візьмуть на себе всі турботи по перевезенню документів, товарів чи майна в будь-яке місто будь-якого континенту.