Що таке картини за номерами?

Сьогодні одним з найпопулярніших подарунків є картини за номерами. Вони являють собою полотно, картон або дерев’яне панно з картинкою, на якій різні фрагменти пронумеровані. Ці фрагменти необхідно заповнити фарбою, яка відповідає певному номеру. Підсумком цього творчого процесу буде повноцінна картина. Її можна або подарувати, або повісити на видне місце в будинку або квартирі.

Якщо говорити про причини популярності подібного подарунка, то їх кілька. По-перше, в процесі зафарбовування фрагментів картини можна повністю розслабитися і забути про всі побутові проблеми та турботи. По-друге, можна просто отримати справжнє задоволення від творчого процесу. По-третє, таке проведення часу сприяє розкриттю творчого потенціалу.

Варто додати, що подібний подарунок також відомий під іншими назвами. Його прийнято називати «картини за номерами», «розмальовки за номерами» або «живопис за номерами».

Види картин за номерами

Перш ніж придбати, перейшовши за даним посиланням https://artizo.com.ua/ua/catalog/kartiny-po-nomeram-kartini-po-nomerakh/, картини за номерами, необхідно розглянути всі доступні варіанти. Як говорилося вище, в якості їх основи може використовуватися:

 

  • полотно;
  • картон;
  • дерево.

Полотно вимагає нанесення більшої кількості фарби. При цьому остаточний варіант картини буде схожий на роботи відомих художників.

При використанні картону процес розфарбовування істотно спрощується. До того ж в даному випадку фарби лягають на порядок рівніше. Новачкам рекомендують починати свій творчий шлях саме з цього варіанту.

Що стосується дерева, то даний варіант можна порадити тим, хто має певний досвід малювання на картоні та полотні. В даному випадку також буде потрібна більша кількість фарби. Вона необхідна для приховування структури матеріалу і ретельного зафарбовування стиків.

Фарби для картин за номерами

Найчастіше подібні картини комплектуються глянцевими або матовими акриловими фарбами. Такий вибір обумовлений тим, що акрил ідеально лягає на більшу частину поверхонь. До того ж акрилові фарби швидко сохнуть і не передбачають необхідності покриття лаком. До переваг саме таких фарб також варто віднести їх безпеку. Вони нетоксичні та не мають специфічного запаху. Завдяки цим характеристикам, акрилові фарби можуть використовувати навіть діти.

Також потрібно зауважити, що в якості упаковки використовуються спеціальні баночки. Такий формат упаковки дозволяє відразу ж почати роботу. Досить тільки лише відкрити баночку. Але потрібно враховувати, що у відкритій банці фарба сохне досить-таки швидко. Тому після завершення роботи необхідно переконатися в герметичному закритті кришки.

Деякі виробники постачають картини за номерами з фарбами в тюбиках. Перевага цього варіанта полягає в можливості істотного продовження терміну зберігання фарби. Причому в такому випадку фарбу можна видавлювати прямо з тюбика або попередньо додати необхідну кількість матеріалу в баночку.