Що таке ін’єкції гіалуронової кислоти?

У будь-якому віці жінка хоче виглядати привабливо. Звичайно, час залишає відбиток на обличчях прекрасних дам у вигляді зморшок і нерівностей шкіри. Якщо ви зіткнулися з такою ж проблемою і хочете повернути колишню молодість і свіжість вашому обличчю, ви можете пройти сеанс ін’єкцій з гіалуроновою кислотою.

Види процедур з гіалуроновою кислотою

 

Існує кілька видів даних процедур. Одна з них спрямована на позбавлення від зморшок і носогубних складок за допомогою великих доз гіалуронових кислот, званих філлерамі. Якщо вам хочеться збільшити губи, ви також можете вдатися до даної ін’єкції.

03D1A06BC-300x180

У косметичному салоні вам можуть запропонувати і біоревіталізацію. Ця процедура необхідна для загальної підтяжки контуру обличчя. Такі ін’єкції не зашкодять вашому організму, тому що їх компоненти схожі зі складом шкіри, на відміну від ботокса, та й обсяг введеної гіалуронової кислоти значно менший, ніж при позбавленні від носогубних складок.

Як проходить процедура?

 

Перед самою біоревіталізацією відбувається знеболювання. На обличчя наноситься спеціальний крем, який дає ефект заморозки. Після цього в шприц набирається гель, який вводиться по контуру обличчя, чола, скул, щік або в носогубні складки. Після процедури ці місця злегка масажують, щоб кислота розсмокталася. Якщо ін’єкції локальні, гель береться в обсязі 1 мл, якщо ж відбувається загальна підтяжка обличчя, то і половини того обсягу буде достатньо.

Друзі сайту: якщо ви хочете надати своєму житлу стилю, тоді тільки здесь ви можете придбати красиву картину на полотні за цілком дступними цінами.

Чи залишаються сліди від ін’єкцій?

 

Не потрібно турбуватися про те, що після процедури у вас залишаться помітні сліди. Якщо ви звернулися до професійного косметолога, то ніяких синців залишитися не повинно (зазвичай це буває, коли голка зачіпає судину). Невеликі червоні крапки на обличчі на місці уколів збережуться 1-2 дня. Також протягом дня на шкірі можуть утворюватися ущільнення. Для їх усунення необхідно злегка помасажувати місце введення ін’єкції.

Який результат після ін’єкції?

 

Після 1 процедури не варто чекати приголомшливого результату. Бажано пройти цілий курс таких ін’єкцій. Хоча деякі жінки відзначають, що на наступний день після ін’єкцій шкіра помітно розгладжується, пропадають мімічні зморшки.

Таким чином, ця процедура безпечна і практично безболісна і, найголовніше, вона допомагає продовжити молодість і зберегти красу обличчя. Адже набагато легше зберігати і підтримувати пружність і свіжість шкіри, ніж через роки боротися з обвислими щоками і глибокими зморшками на лобі.