Що таке фригідність та імпотенція?

Фригідність — це зниження статевого інтересу і потягу у здорової жінки. А також відсутність оргазму або уповільнений його наступ.

1320685968_erectile20dysfunction1Фригідність буває декількох видів. Первинна — може бути бути вродженою відсутністю потягу. Ретардаційна — виникає при затримці чутливості у жінок молодого віку. Психогенна — заснована на психологічній оцінці близькості, наприклад, через страх перед небажаною вагітністю, неправильну поведінку партнера (грубість, безцеремонність). Абсолютна фригідність — це повна незбудливість.

Для лікування фригідності потрібно звернутися до хорошого лікаря. Жіночі хвороби, теж можуть бути причиною відсутності бажання. При правильному підході до цього питання, все досить легко лікується.

Імпотенція — дисфункція, яка характеризується нездатністю до ерекції, або порушення процесу сім’явиверження, наприклад, виникнення передчасного сім’явиверження.

Основні ознаки імпотенції: Відсутність потягу до представників протилежної статі. Виникнення болю в статевих органах під час статевого акту. Ослаблення або відсутність оргазму. Різні розлади ерекції і порушення сім’явиверження.

Імпотенція буває двох основних видів: психогенна і органічна. Психогенна може виникнути в результаті порушень в роботі нервової системи. Депресія теж може стати причиною імпотенції. У такого виду імпотенції можуть бути різкі поліпшення. Наприклад, вчора вийшло, а завтра — ні. Зовсім не розумієш, що таке відбувається з цим непередбачуваним органом. Такий невизначений стан може виникнути після стресових ситуацій, наприклад, важке і неприємне розлучення, проблеми в бізнесі або втрата близької людини. Органічна імпотенція настає поступово. Чоловік зауважує, що все йде вже не так гладко як раніше, але все списується на погану погоду або перевтому. Для того, щоб прийти в «бойову готовність», потрібно все більше і більше часу. І будь-які хитрощі партнерки не можуть врятувати ситуацію. Ні вночі, ні вранці вже не турбує «ваш друг». Не потрібно соромитися, звертайтеся до лікаря. Майже 95% випадків імпотенції виліковні, головне вчасно почати лікування.