Що таке екопродукти і навіщо вони потрібні?

Вважається, що екологічно чисті продукти — це те, що вирощується або видобувається самостійно. Однак суть даного поняття набагато ширша, ніж просто самостійне вирощування. Сьогодні магазини екопродуктів харчування існує навіть в інтернеті. Так що ж таке екопродукти та навіщо вони потрібні?

17036c4b84a51ffa_XLОрганічні продукти та товари

Екологія в сучасний час страждає найчастіше саме від рук людини, тому багато фермерів прагнуть зробити товари більш чистими і менш шкідливими не лише для споживачів, а й для навколишнього середовища. Органічними продуктами вважається те, що вирощено і вироблено без використання небезпечних засобів. Іншими словами в сільському господарстві використовуються тільки природні добрива та засоби боротьби з бур’янами та шкідниками.

Виникає питання про те, як відрізнити екологічні товари на прилавках. Тут все дуже просто, бо існує спеціалізоване маркування для «чистої» продукції. Існують навіть окремі торгові точки, в яких до продажу представлені тільки товарні марки перевірених ековиробників.

Суть екопродуктів

Органічні товари вважаються корисними не просто так. У них відсутні генні модифікації, які впливають негативно на здоров’я людини. Склад натуральних продуктів — це на 95% м’ясо, молоко, злаки, овочі й т.д.

Для того, щоб отримати маркування екологічно чистої, продукція з ферм проходить кілька ступенів перевірок на якість. В першу чергу, це контроль фермера спеціалізованими органами.

Такі заходи можуть виявитися недостатніми, тому споживач може перевірити наявність маркування у продукту самостійно.

Органічний сертифікат може отримати не тільки харчова продукція. Косметика деяких торгових марок, так само виготовлена тільки з екопродуктів. Вести здоровий спосіб життя — дуже важливо, саме для цього потрібні екопродукти в домашньому побуті.