Що таке духовність?

Чому багато людей зараз знаходяться в стані занепокоєння, напруги і бояться настання завтрашнього дня, не знаючи, що він принесе їм? Як так вийшло, що наукові знання і матеріальний прогрес не приносять щастя?

Отречение2Світу необхідний матеріальний розвиток. І зараз людство дуже досягло успіху в цьому напрямку. Але як не може тіло існувати без душі, так само і світ матеріальний не може існувати без духовної основи. Адже саме вона дає людині знання не тільки про самовдосконалення, а й про правильне використання отриманих благ.

Варто зазначити, якщо вас цікавить відкриття свідомості для розвитку духовного просвітлення, то рекомендуємо відвідати сайт http://ciom.com.ua/ вже зараз.

Духовність універсальна. Вона — основа всіх релігій. І саме вона — справжнє багатство людства.

Багато людей зараз далекі від духовності. Причина — в нерозумінні. Люди думають, що духовність — це тільки щоденні релігійні ритуали і молитви. Це велика помилка.

Духовність — це дії. Адже людина душ приймає кожен день, їсть кожен день… П’ятнадцять-тридцять хвилин, які приділеною= душі, не завадять виконувати свої обов’язки. Повторення імені Бога, молитва або медитація можуть гармонійно увійти в щоденний розклад поряд з усіма іншими справами.

Духовність також вчить ставитися до своїх обов’язків, як до духовної практики. Добре, красиво виконана робота — це теж молитва і духовне вдосконалення.

Якщо протягом усього свого життя, кожну хвилину, людина буде самовдосконалюватися, тоді її енергія поступово буде накопичуватися, що дасть можливість для ще більших досягнень.

Науку самовдосконалення необхідно осягати з самого дитинства. Батьки — це перші вчителі. А перший урок — це характер відносин між ними, їх взаємна повага і любов, адже це вчить більше, ніж слово. Якщо дитина виросте в гармонійній атмосфері, вона стане хорошою людиною.

Духовний прогрес — це постійна робота над собою, вдосконалення характеру, зміна мислення, слів і дій в позитивну сторону. А основа духовності — це знання про те, як добре, красиво, достойно прожити своє життя.