Що таке демісезонне взуття?

Що таке демісезонне взуття? Що значить це поняття? Чим воно відрізняється від звичайного? Перш за все, температурою, при якій вона носиться. Погода навесні і восени має нестійкий температурний режим. Між сезонами клімат може бути і зимовим, і майже літнім. Нерідко трапляється, на вулицю людина виходить в куртці, а вдень доводиться йти в футболці — жарко. Потрібно вибирати моделі, придатні для носіння і в морози, і під час потепління.

1eb23aeba2ba1e6a365a52d32ed8f75a_fitted_740x700Нерідко люди надягають взуття для міжсезоння відразу після закінчення зими або літа. Але це неправильний критерій, орієнтуватися необхідно на погоду.

До скількох градусів підходить в середньому демісезонне взуття?

Чутливість до тепла і холоду у всіх різна. Воно призначене для носіння під час невеликих морозів або слабкого тепла. Максимум — 10 градусів, а мінімум — 5 градусів морозу. Певні різновиди не можуть носитися по снігу, а інші (черевики) цілком підійдуть для носіння в грудні або січні в середній смузі за умови високої активності (якщо не стояти довго на морозі, а ходити).

Потрібно приділити пильну увагу матеріалу взуття. Для міжсезоння непогано підходять шкіра і нубук. Замша погана, тому що навесні і восени можливі дощі, які швидко приведуть її в невідповідний вигляд. А доглядати за нею складно.

Існує думка, що утеплювач для демісезонного взуття не потрібен. Але це не так. Але шар утеплювача не повинен бути занадто великим. В такому випадку температура, навіть при низьких показаннях градусника, буде здаватися спекотною, і нога буде потіти.

Особливу увагу потрібно приділити непромокальності. Нозі повинно бути сухо в будь-яку погоду. Не рекомендується купувати дешеві моделі, які можна носити всього один сезон. Також не варто купувати бюджетну модель в магазинах. Велика частка ціни — оренда, собівартість такого товару просто смішна. Взуття потрібно купувати з розрахунком на носку протягом декількох років.

Шкіра — хороший матеріал, але і замінник останнім часом стали робити цілком гідним. Останній коштує дешевше, але тоді нога гірше дихає, тому він погано підходить для високих температур. Але все залежить від цінової категорії.

Основні вимоги, яким мають відповідати демисезонные женские сапоги от Marigo.in.ua такі:

  • Стійкість до перепадів температур. Мається на увазі не тільки здатність зберігати тепло і не парити під час мінливої погоди, а й зносостійкість.
  • Зручність. Універсальний критерій для будь-якого взуття. Воно має добре сидіти.
  • Привабливо виглядати в дощову погоду.

Види демісезонного взуття

Існує безліч різновидів на будь-який смак і колір:

  • Туфлі. Ідеальний варіант, коли не сильно похолодало — 12-15 градусів. Якщо придбати утеплені туфлі, можна носити їх в межах -3 — 10 градусів.
  • Чоботи або черевики.
  • Гумові чоботи або півчобітки.
  • Кросівки або кеди.
  • Челсі. Універсальний варіант, який може носитися чоловіками і жінками.
  • Дезерт — чоловічі черевики з гумовою підошвою і замшевим верхом. Не самий вдалий вибір. Замша в дощ не носиться, а гумова підошва для дощу.

Придумали ще безліч різновидів взуття для міжсезоння на будь-який смак і колір. Кожен вид має переваги і недоліки, але при грамотному підході будь-який вибір буде вдалим.

Отже, на яку температуру розраховане демісезонне взуття? Відповідь — на -5 — 10 градусів. Все залежить від індивідуальних особливостей і активності людини.