Що таке Дарсонваль, і як його застосовують в косметології

Дарсонваль — прилад для догляду за шкірою обличчя і тіла, що дозволяє позбутися від різних естетичних недоліків і забезпечити шкірі повноцінний догляд в домашніх умовах. Прилад відрізняє легке використання, так як для його використання не потрібні спеціальні знання і навички, широкий спектр застосування, можливість використовувати для лікування і профілактики різних проблем.

Що таке Дарсонваль, і як його застосовують в косметології

Прилад отримав на честь фізика д’Арсонваля, який першим заявив про можливість застосовувати в косметологи напругу:

  1. високої частоти;
  2. високої напруги;
  3. малої сили.

На основі його дослідження був створений прилад, який активно використовується вже більше одного століття. Він не завдає болю і іншого дискомфорту, зате підсилює місцевий метаболізм і регенерацію тканин, допомагаючи зробити шкіру більш молодою, здоровою, пружною. Великий вибір даних приладів — на сайті https://med-technika.com/katalog-medtexniki/fizioterapevticheskoe-oborudovanie/apparaty-darsonval.

Методики застосування Дарсонваля

До приладу додаються різні електроди, які можна застосовувати на різних зонах: на обличчі, тілі, скальпі і слизових.

Існує два способи використання приладу:

  1. Контактний — має на увазі прикладання електрода безпосередньо до шкіри. Такий спосіб застосування Дарсонваля показаний для догляду за зрілою шкірою з вираженими інволютивними змінами, а також набряками, роздратуванням, целюлітом.
  2. Дистанційний — на відстані до 2 сантиметрів. Між електродом і шкірою утворюється активне утворення озону і азоту, що призводить до появи специфічного запаху. Цей спосіб застосування показаний при знезараженні шкіри, при підвищеній активності сальних залоз і мімічних зморшках.

Комбінуючи різні способи впливу, можна забезпечити шкірі повноцінний догляд, попередити розвиток ознак старіння, прибрати локальні запалення і сліди акне, прискорити регенерацію.

Як проходить процедура дарсонвалізації?

Перед тим, як починати роботу з приладом, потрібно обробити насадки спиртовмісних антисептиком. Потім, вибравши насадку, потрібно очистити обличчя, просушити його рушником і дайте йому постояти приблизно 20-30 хвилин.

Прилад для домашнього використання зазвичай включає наступні насадки:

  • гребінець для догляду за шкірою голови;
  • грибовидная для контактного використання на обличчі;
  • насадка для тіла.

Всі насадки виконані з крихкого скла, тому використовувати їх потрібно акуратно, намагаючись не натискати і не пошкоджувати.

Завдавши на шкіру косметичний тальк, який забезпечить ковзання електрода, і не дозволить йому розтягувати шкіру, потрібно водити по масажних лініях, домагаючись стимуляції кровотоку і лімфатичного відтоку. Корисно використовувати і спеціальні косметичні продукти, розроблені безпосередньо для застосування під час мікрострумової процедури.

При роботі з тілом потрібно рухатися у напрямку від периферії до центру, на обличчі, навпаки, від центру до країв особи. Використовувати Дарсонваль потрібно обережно, не допускаючи розтягування шкіри, поступово обробляючи все області в конкретній зоні.

Після застосування насадку потрібно зняти, обробити водою і спиртом, і залишити сушитися. Шкіру також потрібно умити, при цьому можна помітити, що під час вмивання відходять частки ороговілого шару шкіри, що пояснюється прискоренням метаболічних процесів під впливом струму.

Будь-які засоби після обробки шкіри Дарсонваль починають працювати активно завдяки поліпшеному кровообігу. Після процедури можна нанести будь-який крем, при подразненні і запаленні можна використовувати спеціальні косметичні продукти для постпроцедурного догляду.