Що таке «чізкейк»?

Напевно багато любителів солодощів закривають очі від задоволення, коли тільки чують слово «чізкейк»… Справжні поціновувачі солодощів знають, що це неперевершеної краси десерт із чудовим гармонійним смаком.

Tasty cheesecake slice with chocolate and bananas on plate

В нашу країну «чізкейк» прийшов як дітище європейської та американської кухні. По суті, одна частина «чізкейка» представляє собою сирну запіканку або суфле. Основа його завжди має вигляд своєрідного кошика з тіста або печива. Вважається, що вперше чізкейк був приготований в Стародавній Греції, проте неймовірну популярність він здобув в Америці.

До речі, вас також може зацікавити приготовление чизкейка из виски, рецепт якого можна знайти на сайті retseptik.info.

До складу традиційного «чізкейка» входить вершковий сир, кисломолочний сир, курячі яйця, цукор, вершки, а також ягоди і фрукти. Професійні кондитери вміло комбінують між собою основні складові і створюють цілі витвори мистецтва, які мають бездоганний та вишуканий смак. Іноді основа«чізкейка» замінюється на викладене шаром або подрібнене печиво. Готовий десерт прикрашають желе, шоколадом, фруктами і ягодами.

Приготування «чізкейка»  є досить складним, але творчим процесом. В ході приготування основною проблемою, з якою стикаються майстри, є утворення тріщини в начинці, після того, як пиріг остигає. Кожен кулінар має свій секрет, як уникнути такої неприємності. Одним з використовуваних методів є запікання  «чізкейка» на самому маленькому вогні, а потім дуже повільне його охолодження. Найкраще, просто відкрити дверцята духовки, і залишити своє творіння остигати всередині неї. Але навіть якщо тріщина з’явилася — не біда. Поверхню «чізкейка»  можна залити желе, прикрасити збитими вершками, ягодами, подрібненим печивом, фруктами та іншими продуктами.

Класичний «чізкейк» запікають у духовці, але кулінари також практикують варіанти приготування чізкейку без випічки.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася і ви дізналися для себе багато цікавого і нового. Очікуйте на нові публікації вже скоро.