Що таке аура? Як її побачити?

Аура є тонкою та невидимою оболонкою, свого роду, енергетичним полем, що знаходяться навколо фізичного тіла. Така енергетична оболонка несе в собі масу інформації щодо способу життя людини, її особистості, здоров’я, думок і почуттів. Колір аури постійно змінюється, але у кожної людини також є і свій основний її колір, який завжди постійний. На кольорі аури відбивається будь-який людський стан. Якщо ми змінюємося, відповідно змінюється і наша аура. Енергетичне поле людини збуджується, жваво і інтерактивно, можна скласти фото чакр людини, для розуміння своєї аури. Якщо у нас є гармонійний стан, аура відображає це в своїх кольорах і формі. Якщо ж ми з рівноваги «вибиті», наша аура приймає дисгармонічну форму — її колір мінливий.

3ccf025404640b44d0daa9e0a3ae5054Наша енергетична оболонка від фізичного тіла невіддільна, вона не має кордонів, будучи свого роду продовженням фізичного тіла. У здорової людини аура поширюється на відстань 10-15 сантиметрів від фізичного тіла. Вона здатна збільшуватися в міру духовного зростання. Саме тому на багатьох іконах можна побачити золотисте сяйво навколо голови святих.

Як побачити ауру?

Бачити ауру здатний не кожен. Деякі люди мають таку здатність вже з народження. Інші ж розвивають в собі ці можливості за допомогою спеціальних вправ. Далі буде описано одна з найпоширеніших і легких вправ, яка допомагає розвинути в собі здібність бачення аури людини.

В першу чергу потрібен буде об’єкт спостереження. Для цього людина, у якого ви будете спостерігати ауру, повинна стати на нейтральному або білому тлі. Освітлення при цьому має бути природним, але слід також знати, що пряме яскраве світло не дасть вам побачити ауру. Тепер відійдіть від людини приблизно на відстань двох — трьох метрів. Розслабтеся, дихайте спокійно, зосередьтеся, розфіксуйтепогляд. Дивіться як би крізь об’єкт. Може бути, не відразу, а через кілька секунд або хвилин, ви почнете бачити по контуру об’єкта розмите світло — це і є аура. Варто зазначити, що у одних людей аура буде багатобарвна і яскрава, у інших — лише злегка помітна. Форма також може бути різною. При щоденній практиці, а також певних умовах, з часом, навички будуть тільки вдосконалюватися, і ви будете бачити енергетичну оболонку будь — якого живого об’єкта.