Що собою являє посуд для кенді бару Mazhura

baner_4Сучасні тенденції в проведенні банкетів багато в чому відрізняються від тих, які вважалися класикою ще кілька років тому. Особливою родзинкою вважаються кенді бари. Це свого роду «солодкі столи», але оформлені на сучасний мотив. Сьогодні на стіл із солодощами ставлять не тільки торти і пляцки, а й різноманітне печиво, макаруни, профітролі і тістечка. Важливою відмінністю кенді бару від звичного столу з солодощами є його оформлення. Частування подаються не просто на блюдахх, а в різноманітних вазах, на формах, в ємностях або цукерницях. У каталогах виробників навіть передбачений окремий розділ під назвою «посуд для кенді бару».

Далеко не кожна торгова марка має в своєму асортименті спеціалізовані пристосування для оформлення столів. Тим більше важко купити посуд для кенді бару недорого. Якщо ж перед Вами поставлена саме така мета, то радимо звернути увагу на українського виробника Mazhura. На виробництвах в Італії, Ірані та Україні виготовляються посудні вироби найвищої якості. Особливу увагу виробник приділяє виробництву ваз і інших аксесуарів для кенді барів.

Великою популярністю у покупців з міст Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро користуються цукерниці з кришкою. Вони не тільки допоможуть красиво подати ласощі, а й вбережуть їх від пилу і бруду. Завдяки наявності кришки можна довше зберегти свіжість і привабливий зовнішній вигляд страв. Весь посуд для кенді бару Mazhura виготовлений з міцного скла, яке витримує численні механічні навантаження та є стійким до пошкоджень.

Зверніть увагу і на тортівниці. На них весільні або інші торти будуть виглядати чудово. Це можуть бути моделі з кришкою або без, варіанти на ніжці. Як матеріал використовується скло або дерево.

Багатий і асортимент дрібного приладдя для подачі страв. Лопатки, ножі, виделки для тортів. Коштує посуд для кенді бару недорого, але порадує Вас високою якістю.

Вази Мажура — багатофункціональний скляний посуд для кенді бару

Ті, хто професійно займаються випічкою або просто декоруванням столів, знають, що важливо не тільки подати смачні ласощі, а й красиво їх оформити. Успіх і позитивні відгуки багато в чому залежать саме від оформлення. У каталозі інтернет-магазину Mazhura.com.ua Ви знайдете різнотипні вази, призначені для подачі солодощів. Наприклад, вази у вигляді келихів підійдуть для цукерок або печива невеликого розміру. Замовити їх може кожен бажаючий по найбільш привабливим цінам.