Що собою являє клатч і чим він відрізняється від жіночої сумки?

Клатчем прийнято називати невеликий за розміром і дуже вишуканий аксесуар, що з давніх-давен виступає супутником сучасних жінок на важливих заходах. Подібна мініатюрна сумочка буде відмінно поєднуватися з вечірньою або коктейльною сукнею. Можна також знайти жіночий клатч, який можна використовувати при носінні повсякденного вбрання.

klatch1 (1)Якщо ж говорити про секрет популярності подібного стильного аксесуара, в першу чергу варто виділити неймовірно цікавий зовнішній вигляд і практичність. Невелика сумочка повинна зручно лягати в руку, але через невеликі розміри дозволяє брати з собою тільки найважливіші предмети, наприклад пудреницю, телефон і губну помаду. До того ж ідеальним поєднанням можна вважати клатч і маленьку чорну сукню. Сучасні дизайнери пропонують найрізноманітніші види подібних маленьких сумочок. Вони можуть мати прямокутну форму і передбачати просте оформлення.

Ця модель вважається класичною. Найчастіше такі клатчі виконуються в лаконічному дизайні і в нейтральних кольорах. Застосовуються маленькі сумочки подібного роду зазвичай на важливих заходах, таких як корпоративи, прийоми і так далі. Є також клатчі-конверти, що представляють собою плоску сумочку з м’яких матеріалів. Такий вид сумочки ідеально підійде для ділових заходів. Мініатюрні клатчі на тоненькому ланцюжку прийнято вважати вечірнім варіантом. Ще одним варіантом можна вважати клатч-гаманець який можна вважати універсальним варіантом, що може виступати доповнення як до ділового, так і до вечірнього образу.

Відмінності клатчів від сумок

Напевно у кожної представниці прекрасної статі є великий вибір сумок, що можуть різнитися за розміром, а також мати різне призначення. Сьогодні можна знайти дорожні сумки великого розміру, досить великі повсякденні сумки, а також маленькі сумки для прогулянок і так далі. Особливістю клатча є те, що ця сумочка завжди зручно поміщається в руці.

При цьому далеко не всі сучасні клатчі мають невеликий розмір. Існують і більш місткі моделі, в які можна без зусиль помістити який-небудь популярний глянцевий журнал або ж планшет. Але навіть такі моделі тримати в руці дуже зручно. Можна вибрати і більш практичний варіант, який передбачає ремінець або ж ланцюжок.

Відмінності клатчів від гаманців

Насправді клатчі більше нагадують гаманці. Раніше жінки, не бажаючи додатково обтяжувати вечірній образ, брали з собою на різні заходи тільки гаманці. Причому крім самих монеток і купюр, вони примудрялися засовувати в гаманець також помаду, рум’яна і дзеркальце. Через кілька десятиліть гаманці дещо видозмінилися і стали більш місткими.

Так з’явилися клатчі, маленькі сумочки і ридикюлі. Але на цьому схожість подібних аксесуарів закінчуються, так як гаманці і клатчі мають абсолютно різне призначення. Практично будь-який гаманець має безліч відділень, в яких можна зручно розташувати купюри, монети, кредитні картки і так далі. В цей час клатчі призначаються для різних дрібних предметів. Причому деякі моделі клатчів можуть і зовсім не передбачати замків або блискавок, застібаючись на магнітах або навіть без них.