Що робити зі старим автомобілем?

Зараз у світі налічується вже більше мільярда автомобілів. Вони виробляються, експлуатуються і незабаром застарівають. І тут виникає питання — а що ж робити із застарілим авто? Можна просто завести його на пункт прийому і здати на металобрухт, але ж можна і спробувати продати його фірмі, де автовикуп поставлений на потік. Причому, в порівнянні зі звичайним продажем, це займає не так багато часу.
vikup1

Стандартна процедура викупу машини відбувається приблизно так: дзвонимо на фірму, описуємо машину, дізнаємося її приблизну ціну і, якщо згодні з нею, тоді приступаємо до другого етапу. Далі — доставляємо автомобіль з документами на нього в зазначене за телефоном місце, де експерт оцінить його і вже точно повідомить вартість. Він же і розбереться з усіма юридичними аспектами даної процедури. Зазвичай при таких угодах ціна може варіюватися до 90% від ринкової вартості. Весь 2-й етап, аж до видачі готівки, може зайняти в деяких фірмах, таких як компания Easy-Car, близько 20 хвилин!

Все настільки просто? Так, але і тут є підводні камені. Адже завжди можна наткнутися на недобросовісні фірми, які занижують ціну або просто не виплачують повну суму відразу ж після операції. Тому ретельно перевірте всі умови угоди. Зверніть увагу на умови оплати. Перевірте ліцензію, і якщо вам відмовляться її надати — значить варто задуматися, а чи не стали ви учасником махінації на ринку автомобілів.

Знайти компанії, що займаються таким типом бізнесу, досить просто: в будь-якому пошуковику просто вбийте скупка машин у вашому регіоні і, як правило, отримаєте кілька пропозицій. Але поспішати не варто. Можливо, є сенс, якщо ви проживаєте в невеликому місті, відвезти машину в райцентр. Найчастіше, ціни у великих містах трохи вищі і з лишком покриють витрати на перегін автомобіля.

Якщо продаж автомобіля «не горить», варто самому спробувати продати автомобіль, використовуючи інтернет-оголошення або газету. Також існують авто-базари, де агенти за невелику плату (зазвичай в районі 5% від вартості авто) займуться вашим транспортом. І якщо такий варіант вам підходить, навіть на фірмах, які займаються скупкою авто дуже часто існує ринок автомобілів, і їх агенти працюють за таку ж винагороду. Правда в такому випадку, якщо доведеться терміново продати авто, завжди можна скористатися послугою скупки «не відходячи від каси».

Продати подібним фірмам можна навіть заставні авто. Головне — наявність необхідної документації.