Що робити, якщо волосся випадає?

Правильний догляд за волоссям необхідний всім і кожному. Тільки в такому випадку, завжди можна попередити або вилікувати якісь проблеми. Тільки здорове і міцне волосся може виблискувати на сонці, зачаровуючи всіх. Багато є різних недоліків, але найскладнішим, який не на жарт турбує прекрасну половину населення є випадіння волосся.

60807_0Причини випадіння — різноманітні. Досить часто основною причиною стає не зовнішня проблема, а внутрішня, викликана порушенням роботи внутрішніх органів. Другою поширеною проблемою є сонячне світло. Волосся може почати випадати внаслідок тривалого впливу сонячних променів. Також на його структуру впливають різкі перепади температур і тривалий вплив холоду.

Але, не дивлячись ні на що, головне не впадати в паніку без причини. Справа в тому, що не варто забувати про природню зміну волосся, а саме про те, що тривалість життя волосся, приблизно три роки. По закінченню цього періоду, у міру втрати життєвих сил, волосся просто випадає. Цілком нормальним явищем вважається втрата від 20 до 50 волосин за один день. Тільки якщо було відмічено суттєве збільшення цієї кількості, якщо загальний стан змінився, і волосся більше не блищить, тоді потрібно зайнятися лікуванням.

Щоб постаратися запобігти випадінню волосся, для початку потрібно спробувати перевірити якість води. Голову в ідеалі необхідно мити м’якою водою. Вона не повинна містити великої кількості нерозчинних солей. Якщо зміна води не дала результату, значить необхідно застосувати перевірені методи лікування. Найпоширенішим рецептом у боротьбі з випадінням волосся стає часник. Його подрібнюють до стану кашки і втирають в шкіру голови. Щоб не пересушити і не пошкодити шкіру в маску додають трохи рослинної олії. Через дві години можна все змити теплою водою. Це лікування розраховане на два місяці. Також добре допомагає маска з майонезу, меду, касторової олії і алое. Ну і звичайно не варто забувати про правильне харчування і прийом комплексу вітамінів.