Що робити, якщо ви хворі?

У досить таки великої кількості жінок були ситуації, коли вони доглядали за своїм коханим, вставали ночами заради чаю з медом і контролювали прийом таблеток, але варто було самій захворіти, як тут же починаються дуже дивні проблеми, коли чоловік просто не розуміє, що його жінці погано.

1692cd3eeb2b733c5d3acf5ae7f8dd0aПерше, що потрібно зробити в такій ситуації — пояснити коханому, що вам справді дуже погано, а лікарняна відпустка — не відпочинок.

Друге, розтлумачити, чому найближчі дні життя вашої родини буде крутитися тільки навколо вас і вашого спокою. Зазвичай, наочної демонстрації градусника з високою температурою досить, але можна і поплакати голосячи на хворобу.

Третє, попросити чоловіка ходити по магазинам самостійно і готувати теж. Перше дуже легко пояснити, виходячи на вулицю можна захворіти ще сильніше. А ось друге, якщо пояснення «мені погано» недостатньо, то можна просто дуже сильно пересолити їжу, пояснивши подібні промахи відсутністю нюху.

Четверте — постійне нагадування про безпорадність, охи, зітхання і стогони. Так, від цього не стане краще, але згадайте як поводиться ваш чоловік в період хвороби і все встане на свої місця.

Цілком можливо, що ви самі будете розцінювати це як перевищення повноважень хворого, але цим треба користуватися, щоб на час лікарняної відпустки з вас зовсім не сотворили ідеальний домашній агрегат під гаслом «зроби, все одно відпочиваєш». Таким чином, можна повернутися з лікарняної відпустки повністю здоровою і бадьорою.