Що робити, якщо вагітна жінка поводиться дивно?

Дуже часто у чоловіків вагітних жінок виникає питання: чому їм так складно догодити своїм дружинам?

d8eac0d1d6390705e19026ad2e4f8d78_800x600Це досить складне питання, тому що повністю поведінку вагітних ще не вивчено.

Так, поведінка вагітних дуже складна. І навіть чоловіки не можуть ніяк з ним змириться з цим. Виникають сварки. І що б такого не відбувалися потрібно себе конкретним чином вести.

Чоловікові слід притримувати свої емоції, не сперечатися з жінкою. Так жити неймовірно важко, але можна і потерпіти. Як-не-як, жінка носить під серцем вашу дитину. Звичайно повністю поступатися не варто, бо будуть ще більші сварки. Потрібно себе вести не дуже м’яко, але і не дуже жорстко. Цього дуже важко досягти на перших етапах вагітності.

Так, жінки будуть просити у своїх чоловіків робити по істині дурні речі. І якщо ви почуєте щось типу — «дорогий принеси мені морозиво з цибулькою» або «хочу сало в шоколаді» не дивуєтеся, це досить нормальний стан. Перші три місяці потрібно просто терпіти. З часом ви звикнете, і тоді вже можна буде вже шукати золотою серединку.

З дітьми трохи простіше. Жінки в положенні поводяться вже як мами, тому до дітей вони більш лояльні.

А є і деякі жінки, які користуються своїм становищем, і просто маніпулюють чоловіками. Це дуже важко розпізнати, жінки ж хороші актриси.

Ну ось, коли йде п’ятий або шостий місяць вагітності, тоді можна трохи розслабитися. Вагітним, як правило, з цього терміну нічого не потрібно, крім того, що б лежати і їсти. Чоловіки повинні тільки вчасно бути там, де потрібно. Коли у жінки 40-й тиждень вагітності, тут потрібно бути особливо уважним і турботливим, адже скоро народження дитини.

Але в цьому і полягає відмінна здатність знаходити спільну мову з вагітною жінкою.

А розумні чоловік ще й зможуть зміцнити сім’ю за допомогою цього як би «залицяння».

Шкода, що більшість чоловіків не готові до такого серйозного кроку, як завести дитину, і тікають. Але це ж так здорово, коли у вас є дитина!