Що робити, якщо у вас обвисла шкіра

Якщо у вас обвисла шкіра, яка має нездоровий відтінок, то цей недолік потрібно прагнути виправити. Як допомогти шкірі?

 

 

Причин в’ялості шкіри можна знайти безліч. Шкіра часто стає в’ялою тому, що з часом організм виробляє менше гіалуронової кислоти, здатної підтримувати еластичність. Також шкідливе для шкіри захоплення дієтами, неправильне використання косметики, порушення в роботі ендокринної системи, стреси та інше. Все це в підсумку веде до зниження тонусу шкіри.

 

 

Щоб усунути в’ялість шкіри, ви повинні зробити все можливе для надання їй тонусу. Наприклад, частіше протирайте обличчя кубиками льоду. Найкраще готувати лід з настою різних лікарських трав. Вони дозволяють тонізувати шкіру, сприяють звуженню пор і допоможуть повернути свіжий вигляд.

 

 

4335_kobiety-nie-wiedza-gdzie-jest-wagina_20

Якщо ви хочете повернути шкірі свіжість, щоранку робіть масаж шкіри, протираючи її круговими рухами. Також ми рекомендуємо вам щодня здійснювати фізичні вправи для обличчя і тіла. Є спеціальний напрям (фейсбілдінг), заняття яким буде корисним для вас.

 

 

Для поліпшення зовнішнього вигляду в’ялої шкіри також буде корисною морська сіль. Ми радимо вам приймати ванну з морською сіллю тричі на тиждень. Крім того, корисним буде використання масок. Наприклад, це може бути лимонна маска. Ви також можете просто прикладати до шкіри обличчя шматочок лимона. Можна також намочити марлю лимонним соком і прикласти до обличчя приблизно на 20 хвилин.

 

 

Відмінний в’яжучий засіб для шкіри — маска з глини. Глину залийте водою і перемішайте, поки не вийде густа маса. Нанесіть маску щільним шаром на обличчя. Ми радимо вам провести кілька курсів терапії глиною.

 

 

Також необхідно постійно стежити за раціоном свого харчування. Поменше вживайте цукру та напівфабрикатів. Вживайте здорову їжу, яка допоможе зберегти вашу шкіру в гарному стані.