Що робити, якщо складно заснути? Частина 2

Чутливий

95d8dbec1787e2ceca8451e3c54c491f_fitted_740x0

Ваш чоловік прокидається від найменшого шуму і руху? Тут можливі кілька варіантів — або у нього не все в порядку з нервами, або він відрізняється тонкою душевною організацією. Друге звичайно краще. Тому будьте готові до того, що він завжди буде проявляти участь у вашому житті, вислухає і підтримає у важку хвилину. Але є одне «але». У сексуальних відносинах вам краще взяти ініціативу на себе — покажіть і розкажіть йому, що вам подобається найбільше.

Безтурботний

Якщо ви слухаєте музику або голосно читаєте вголос казки Андерсена, а він тим часом безтурботно сопе або хропе, не звертаючи уваги ні на які зовнішні подразники, то швидше за все, ваш чоловік знає, як боротися зі стресами і зберігати спокій навіть у непростих ситуаціях. Він не з тих, хто злякається розмов про майбутнє ваших відносин. Та й в спальні спілкуватися з ним — суцільне задоволення. У буквальному сенсі.

Неспокійний

Якщо вранці ваш чоловік прокидається заплутаний у власних простирадлах, спочатку допоможіть йому звільнитися, ну а потім подумайте. Чоловік, який спить так неспокійно, часто не може знайти себе і в житті. Крім того, є ризик, що він виявиться егоїстом. Увечері він довго і з усіма подробицями буде розповідати вам про те, як пройшов його день, але при цьому забуде запитати, а як у вас справи. Не дуже уважний він і в ліжку. Але не виключено, що відверта розмова допоможе йому переглянути свою поведінку.

Бадьорий

Йому ніяк не вдається заснути? Проблеми зі сном найчастіше бувають у амбітних чоловіків, які кожній справі віддаються по максимуму. І жінки — не виняток. Він з тих, хто залицяється красиво і зробить все можливе, щоб завоювати вашу симпатію. Букети троянд, вечеря в найкращому ресторані міста — все для вас! Правда, в деяких випадках такі екземпляри швидко перегорають. Але як тільки запаси енергії поповняться, він здатний буде приємно вас здивувати.