Що робити, якщо болить спина?

Біль у спині — неприємна проблема, ігнорувати яку ні в якому разі не можна. Він може виникати як внаслідок природних факторів, наприклад, після важкого, незвичного для людини навантаження, при якому людина задіює групи м’язів, які працюють рідко, або в разі переохолодження. При такому розкладі біль, швидше за все, пройде вже через 1-2 дні. Однак якщо біль проявляється особливо різко і супроводжується серйозними симптомами, коли також болить голова, погіршується зір і людина погано себе почуває, тоді зволікати не можна, слід обов’язково звернутися до лікаря. Це може бути викликано різними причинами, серед найбільш поширених — грижа міжхребцевого диска, травма на виробництві або під час спортивних змагань і навіть, не виключено, розвиток такої хвороби, як остеохондроз. Але при виникненні болі в спині далеко не всі знають, до якого лікаря потрібно звертатися. У такій ситуації раціонально звернутися до лікаря вертебролога, який спеціалізується на лікуванні пацієнтів з проблемами хребта.

bolit-spina-posle-rodov-chto-delat

Багато також залежить і від дивана, на якому ви спите, тому на сторінці souzmebel.com.ua/divany.html ви можете підібрати вдалий диван, який не зашкодить вашій спині.

Ні в якому разі не можна зволікати з відвідуванням лікаря при таких симптомах:

  • якщо постійно присутній біль в області спини, який триває понад тиждень і має помірну інтенсивність;
  • відчувається гострий біль, який не проходить протягом декількох днів і постійно посилюється;
  • німіють руки, пальці або ноги внаслідок того, що біль від спини віддається в кінцівки. Це може вказувати на гостру неврологічну симптоматику;
  • важко робити глибокі зітхання, повертати голову і кашляти;
  • візуально видно асиметрію тіла і викривлення;
  • біль виникає вже не перший раз після незручного сидіння або переохолодження;
  • не можна ігноруватися скарги дитини на будь-який біль в спині, а також
    скарги вагітних жінок на біль в спині.

Найчастіше при болі в спині лікарі призначають лікування хребта. Такий курс лікування складається з комплексу процедур, головною метою яких є повне усунення болю в спині, а також дискомфорту в області хребта, рук і ніг. Своєчасне відвідування лікаря вбереже від безлічі серйозних проблем зі спиною, а правильно підібране лікування забезпечить можливість зупинити розвиток хвороби і усуне больові відчуття, завдяки чому людина зможе жити повноцінним життям.