Що робити, щоб волосся не випадало?

Щоб волосся було здоровим, не випадало, повинно бути здоровими не лише воно, а й весь організм! Випадання волосся — це перший сигнал до того, що потрібно негайно діяти. Спочатку змініть на краще свій спосіб життя. Якщо є шкідливі звички, то слід від них відмовитися, тому що вони несприятливо впливають не тільки на організм, але і на структуру волосся. Обов’язково сходіть до фахівців, вони вам пояснять, що робити і як боротися з випадінням волосся.

0_7f867_84c5c41b_origІнтенсивне випадіння волосся досить часто пов’язані з порушенням балансу, причому в ендокринній та у нервовій системах. В цей же список входять незбалансоване харчування, хвороби шкіри голови і внутрішніх органів (особливо печінки і жовчного міхура), порушений режим дня (стреси, хронічне недосипання), нестача вітамінів А і Е.

Залежно від того, як доглядати за волоссям, залежать його краса і здоров’я.

Голову слід ми по крайній необхідності. Але і нечасте миття голови не в меншій мірі шкодить волосяній цибулини. Надмірне скупчення шкірного сала закупорює пори і викликає рясне випадіння волосся.

Слід користуватися шампунем, який буде підходити вашому типу волосся. Перед тим, як нанести шампунь на шкіру, розведіть його склад невеликою кількістю води, щоб насичена консистенція, куди входять луги, не пересушила волосся і не зробила його ламкими.

Поки ви проходите курс відновлення пошкодженого волосся, то слід тимчасово відмовитися від укладок з використанням стайлера, занадто тугих зачісок, частого розчісування волосся. Замість металевих гребінців, візьміть пластмасовий, а краще — дерев’яний, з натуральною щетиною. Короткк і довге волосся завжди розчісуйте від коренів, не поспішаючи, пересуваючи гребінець до кінчиків: так ваше волосся не заплутається.