Що робить студія відеопродакшну?

Кожен бізнес має історію, яку варто задокументувати — для потенційних клієнтів, потенційних співробітників, існуючого персоналу та для світу в цілому. Студія відеопродакшну Eve Production допоможе вам розповісти цю історію за допомогою переконливих візуальних ефектів. Багато компаній використовують відео як частину своєї маркетингової стратегії, і більшість із них одержують відчутну рентабельність інвестицій.

У нашій команді працюють продюсери, оператор, звукорежисер та режисер монтажу. Ми використовуємо високотехнологічне обладнання та ресурси постпродакшну для створення відеороликів, які допоможуть привернути увагу аудиторії та досягти ваших цілей у просуванні. Для того, щоб більше дізнатись, які послуги та переваги для бізнесу може запропонувати професійна продакшн студия — переходьте за посиланням.

Важливість реклами

Корпоративні відео «олюднюють» компанію, розкривають її цінності, що відповідають цілям потенційних клієнтів. Наші співробітники напишуть сценарій та створять корпоративний рекламний ролик, який підвищить довіру до вашої компанії, покаже цільову аудиторію залучених до роботи співробітників.

Демонстрація продуктів

Ми створимо відеоролик, який покаже цільовій аудиторії вашу цінність у дії. Це допоможе викликати інтерес до бренду серед нових клієнтів та максимізувати цінність ваших продуктів та послуг у існуючих.

Демонстраційне відео простою мовою показує цінність, яку ви уявляєте. Незалежно від того, чи є ви компанією, що продає фізичні товари, чи брендом, задіяним у сфері послуг, правильна реклама допоможе потенційним клієнтам уявити, як вони використовують те, що ви пропонуєте.

Співпрацюючи з нашою командою відеовиробництва, ви можете отримати:

  • іміджевий відеоролик — вид реклами, спрямований на підвищення репутації компанії
  • презентаційний відеоролик – інструмент, що демонструє переваги товару чи послуги
  • експлейнер — відео, яке дає інформацію про те, як ваші продукти чи послуги допоможуть потенційному клієнту вирішити його проблеми.
  • інтерв’ю — формат відео, з якого аудиторія отримає цікаву інформацію від імені компанії

Вартість розраховується виходячи з типу відео та додаткових послуг (написання сценарію, анімація, підбір акторів та локацій, робота диктора).