Що робить нас привабливими?

З давніх часів всіх жінок дуже цікавить таке питання: як бути привабливою для чоловіків і постаратися привернути їх увагу? Хтось може сказати, що бути красивою в цій справі просто незамінно, але насправді цього замало. Слід зазначити, що в різних епохах і, відповідно, культурах, поняття краси могло бути абсолютно різним.

izkis8214Звичайно, є деякі категорії, які роблять людину цілком привабливою і при цьому абсолютно не важливо буде відповідати людина ідеалам, які будуть прийняті саме в цей час.

 
Потрібно сказати, що представлене питання хвилює і наукових діячів. Зовсім нещодавно проводилося дослідження, в якому жінки повинні були дати оцінку чоловікам за ступенем їх привабливості. У результаті стало зрозумілим, що думка їх буде залежати тільки від того, що про чоловіків думають їхні подруги, з якими можливо було порадитися. Весь процес оцінки проводився з фото.

 
Для чоловіків виявилися найбільш популярними жінки, у яких в крові був найвищий вміст естрогену. Їм представлялися фото жінок в різні періоди циклу і саме з найвищим рівнем естрогену, жінчині виявилися популярними.

Слід зазначити, що вчені вважають, що основним показником жіночої краси є різниця, що існує між стегнами і талією, яка повинна бути як мінімум 66-80%. Однак подібний ознака є цілком сумнівною, так як краса буде диктувати власні параметри.

Всі вищесказані фактори вказують лише на перше враження, яке виникає про людину. Для того, щоб відчувати хоч якийсь потяг і зрозуміти, що хтось по-справжньому привабливий, зовнішності буде мало. Треба хоч якийсь час для спілкування.

 
В даному випадку основними критеріями послужать товариськість, здоровий вигляд, охайний зовнішній вигляд і життєрадісність. Для більш свіжого вигляду, краще прийняти контрастний душ. Він не тільки робить кровопостачання кращим, але і прискорює обмінні процеси в організмі, надає бадьорості і повністю позбавляє від млявості.

Для чоловіків дуже важливо, щоб жінка в одязі не просто сліпо наслідувала останнім тенденціям моди, а щоб все її вбрання добре і гармонійно на ній виглядало, підкреслюючи основні переваги і, природно, приховуючи недоліки, якщо такі є. Слід зазначити, що найчастіше більш критичними до жіночих фігур є саме жінки, а от чоловікам цей фактор якось не особливо важливий.