Що принесе зубам користь?

Про здоров’я зубів потрібно дбати постійно.

dlya-zubov-morkovОднак догляд повинен полягати не тільки в процедурах чистки і полоскання рота, але і в прийомі корисних продуктів харчування. Раціон, що складається з «правильних» продуктів — овочів, фруктів і твердої їжі, не тільки буде корисний для зубів, але і з позитивного боку зможе впливати на стан шлунково-кишкового тракту. Регулярно вживаючи редьку, моркву, капусту та інші продукти, про які піде мова, можна зберегти зуби здоровими без зайвих турбот. В іншому ж випадку знадобиться звертатися до фахівців, щоб вставити коронки з металокераміки, які, все ж, не зможуть повноцінно замінити свої зуби.

Такими є продукти, що містять багато клітковини, дуже жорсткі, а також овочі і фрукти. В процесі пережовування ясна будуть відмінно масажуватися, крім того, такий догляд забезпечить порятунок від нальоту на зубах. Така їжа, крім усього іншого, сприяє більш активному утворення слини, яка бореться з мікробами і бактеріями.

Що ж стосується конкретно взятих продуктів, то, наприклад, зелень в раціоні дозволить ефективно боротися з кровотечею ясен, а також за рахунок речовин, які в ній містяться, можна зміцнити кровоносні судини.

Профілактика карієсу — ягоди, сік які мають бактерицидну дію.

Як відомо, горіхи треба їсти для підвищення ефективності роботи мозку. Але далеко не тільки на цей відділ людського організму впливає даний продукт. У горіхах міститися кальцій і фосфор — вкрай корисні речовини для зубів.

Вживання грейпфрута дозволить зменшити ризик утворення запалення порожнини рота, а також знизить кровоточивість ясен. Вітамін С, що міститься в апельсинах, а також у всіх цитрусових, справляється з бактеріями, що несуть небезпеку захворювання карієсом і призводять до запалення ясен.

Крім того, захист від карієсу зможе забезпечити риба, адже в ній містяться такі елементи, як фтор, кальцій, селен.

Неймовірно багате на корисні речовини куряче яйце, в якому міститься, крім таких найважливіших для людського організму елементів, як білки, жири і вуглеводи, також дванадцять основних вітамінів і безліч мікроелементів. До його складу входить і вітамін D, який є джерелом фосфору. Він служить надійним захистом для зубів від передчасного старіння.

Катехін, що міститься в чаї (як в зеленому, так і в чорному), усуває неприємний запах з рота, а також знищує бактерії, що сприяють виникненню карієсу.

Постійний догляд за порожниною рота — запорука здоров’я, інакше, доведеться на практиці дізнатися, які види протезування зубів сьогодні актуальні.