Що потрібно зробити, перш ніж починати нові стосунки?

Замість того щоб спокушати людину протилежної статі, до початку знайомства варто трохи краще розібратися в собі, щоб навчитися будувати гармонійні відносини в парі. Працюючи над собою, ви зможете досягтикращого результату в стосунках.

ad97bf87dab2bc59d18980195c30010c1. Розберіться в собі

Як ваш партнер зможе зрозуміти, чого саме ви хочете, якщо ви не знаєте цього самі? Погодьтеся, завдання не з легких. Яким би хорошим не було взаєморозуміння між чоловіком і жінкою, забратися до вас в голову і прочитати ваші думки все одно ніхто не в змозі. Зосередьтеся на собі, вивчіть себе, проаналізуйте свої думки і бажання. Зрозумійте, чого ви чекаєте від стосунків і від близької людини, а з чим ви б ніколи не змогли змиритися. Не хитруЙТЕ і будьте відверті самі з собою, від цього залежить ваше майбутнє щастя.

2. Не чекайте підступу, вірте людям

Так, ймовірно, ви вже помилялися в житті, і вам було дуже боляче. Але побудувати нові відносини, не маючи довіри до партнера, просто неможливо. Ви будете стомлювати ревнощами і перевірками і себе, і вашу близьку людину.

Вступати ж у відносини варто тільки з тією людиною, яка вам дійсно подобається. Якщо ви починаєте виправдовувати явно негативні вчинки близької — це сигнал до тривоги. Рано чи пізно запал закоханості згасне і тоді проблема проявиться у всій повноті.

3. Відмовтеся від передчасного сексу

Пам’ятайте, у колишні часи шлюбна ніч була у подружжя першою. У сучасному світі все перевернулося з ніг на голову. Але ж наші предки були набагато мудріші за нас. Сьогодні вчені довели, що зв’язок між партнерами, які вважали за краще спочатку встановити глибокий емоційний зв’язок, а тільки потім доповнили його інтимним, мають значно більш міцні відносини, ніж ті, хто чинять навпаки. Сконцентруйтеся на розумінні себе і партнера, на духовній близькості, адже фізична близькість від цього стане тільки яскравішою.

4. Позбавтеся від залежності від батьків

Говорячи іншими словами — вчіться нести відповідальність за свої власні рішення і вчинки.

Окреме житло або окремий бюджет від батьківського, ще зовсім не кажуть про те, що ви доросла і самостійна людина. Якщо ви дозволяєте батькам впливати на ваше життя в такій мірі, що самі від цього страждаєте — негайно вживайте заходів. Це зовсім не означає, що потрібно припинити спілкуватися з близькими. Вам слід вивести ці відносини на якісно інший рівень. Відтепер вирішувати все в своєму житті ви повинні самі, і відповідати за наслідки теж. Тільки зрозумівши це, ви зможете побудувати міцні відносини зі своєю коханою людиною.

5. Відкрийтеся новому

Працюючи над собою, не заганяйте себе в клітку. Будьте відкриті до нових зустрічей, знайомств. Адже завдяки кожній розмові з новою для вас людиною, ви зможете краще пізнати себе. Мозок кожної людини має унікальну можливість — рости. Але відбувається це тільки тоді, коли ви самі готові до цього зростання і сприяєте цьому. Якщо є щось, що ви давно хотіли спробувати, але не наважувалися — зараз саме час зробити це!