Що потрібно знати, віддаючи дитину в приватний дитячий садок

Маленькі діти підростають буквально на очах. Не всім молодим сім’ям випадає щастя мати поруч батьків чи сусідів, які б погодилися наглядати за дитиною, хоча підтримка бабусь і дідусів часто має вирішальне значення. Коли такої можливості немає, мама і тато розуміють, що хороший дитячий сад для малюка просто необхідний. Приватні дитячі установи є альтернативою звичним дитячим садам.

2703-3-1Перший раз в дитячий садок

Похід маленької дитини в ясла або дитячий сад, можна порівняти тільки з першим вильотом пташенята з рідного гнізда. Ця подія є важливим етапом зростання малюка, як особистості. Ідея створення мікрокосму — захищеного простору, в якому дитина, розлучена з матір’ю, намагається вписатися в потік життя, має вирішальне значення для її розвитку. І атмосфера доброзичливості і розуміння, важлива як ніколи.

До речі, детальнее про хороший та сучасний центр дошкільного розвитку дитини ви можете дізнатися на сайті iqsha.com.ua.

Приватні дитячі сади — різні методи адаптації дітей

Приватні дитячі сади практикують різні методи адаптації дітей до нового середовища. «М’який підхід» по-італійськи дозволяє не залишати дитину різко без матері або батька в перші дні. Протягом двох тижнів, батьки супроводжують свого малюка якийсь час, щоб зробити його перехід до нового життя поступовим. Згідно з прогресивною шведською методикою, деякі приватні ясла, навпаки, практикують «жорсткий підхід» адаптації. Заснований він на тому, що дитина у віці до 24 місяців не тримає в голові те, що зникає з виду, просто тому, що вона не в змозі уявити подумки відсутність матері. Таким чином, жінка повинна піти і не повернутися: дитина поплаче, але через кілька хвилин зупиниться, тому що мами поруч немає.

Запис дитини в приватний дитячий садок

Для запису дитини в приватний дитячий садок обмежень практично немає. Єдине обмеження — це наявність доступних місць. Не існує ніяких певних правил, коли потрібно малюка влаштовувати в дитячий садок: на початку року або в кінці. Співробітники розуміють, що бувають різні життєві обставини. Досвідчений вихователь дозволить малюкові, надолужити пропущені заняття. Як правило, приватні дитячі сади відкриті також під час сезону відпусток. Час перебування дітей у закладі підлаштовано під робочий день батьків, від 8:00 год до 18:30 год.