Що потрібно знати про прикраси із срібла?

Часто прикраси із срібла стають суперниками прикрас із золота, тому що вони виглядають легше і ніжніше в деякому сенсі. Як ми знаємо, срібло — це досить універсальний метал, він підходить фактично до будь-якої речі.

1415802717_img_6686ljАле найголовніше гідність срібної прикраси — воно відмінно справляється зі своїм головним завданням: красиво, граціозно і не нав’язливо прикрасити господиню.

Сьогодні тисячі магазинів пропонують нам найрізноманітніший асортимент прикрас із срібла. Наша мета — вибрати, але як виявляється, це не завжди буває легко зробити, тому що варіантів багато, а що підійде саме вам, що стане частиною вас, вибрати важко.

Ми знаємо, що срібло — досить «демократичний» метал за своєю ціною, якщо порівнювати, наприклад, його із золотом.

Аксесуари із срібла — це, без сумніву, прикраси як для денного, так і  для вечірнього часу. Вони з легкістю зможуть доповнити діловий костюм або щось більш неформальне, але таке ж суворе і елегантне. Не відмовляйте собі в цих прикрасах на якомусь вечорі або на важливому прийомі, вони будуть виглядати цікаво і ви разом з ними. Нещодавно стало відомо, що саме срібло визнали як найкращу оправу для таких каменів, як нефрит і білий діамант, перли і моріон, смарагд і аметист та інші.

Якщо у вас «літня» або «зимова» зовнішність (шкіра кольору слонової кістки або, як ще називають, порцелянова шкіра, темне волосся або русяве, або з сивиною), тоді срібні аксесуари саме те, що вам потрібно.