Що потрібно знати про передчасні пологи

І ось трапився той самий знаменний день, коли ви дізналися, що скоро станете мамою. Всі жінки чекають закінчення терміну і появи свого чада після повних дев’яти місяців. У сучасному світі жінки працюють до останнього, що може викликати невеликі порушення в розвитку, внаслідок чого жінка може запанікувати або впасти в глибоку депресію.

 

 

Кожній жінці варто пам’ятати про те, що передчасні пологи існують. Найбільш поширені причини передчасних пологів це нестача гормонів або внутрішньоутробна інфекція.

prezhdevremennye-rody-30-nedel-priznaki

 

 

Не варто забувати про емоції, адже вони також можуть вплинути на термін вагітності. Відчуваючи постійні стреси або сильні негативні емоції, ми можемо нашкодити плоду.

 

 

Також велику роль відіграють вік, вага і зріст майбутньої мами. Варто бути уважніше, якщо вам ще немає 18 або вік перевалив за 30, — це найбільш вразливі роки. У 18 років організм ще не готовий прийняти плід, а після 30 вже проходять процеси, які сприяють проходженню нормальної вагітності. Також варто звернути увагу дівчатам, чия вага менше 45 кг і зріст до 150 см.

 

 

Великий вплив має вживання алкоголю і нікотину під час вагітності.

 

 

Крім того, що було сказано вище, величезне значення має минуле матері, а саме минулі вагітності, якщо вони були. Варто пам’ятати, що якщо ви в минулому робили аборт або у вас був викидень, то до нової вагітності слід поставитися з підвищеною обережністю, тому що все це дуже впливає на жіночий організм. Це відноситься і до жінок, які завагітніли відразу після минулих пологів.

 

 

Великий ризик передчасних пологів існує у майбутніх мам, які не відривалися від роботи протягом усього терміну. Це стосується тієї роботи, яка в більшій частині пов’язана з великою рухливістю і поїздками.

 

 

Кожна майбутня мама хоче, щоб весь термін вагітності пройшов добре, тому слід поставитися до цього дуже серйозно і відповідально.

 

 

Під словом «серйозно» варто розуміти, що ще до настання вагітності потрібно сходити до лікаря і пройти всі необхідні медичні обстеження. Під час дослідження можуть бути виявлені інфекції, які з легкістю можуть передатися плоду, що спричинить за собою пологи раніше терміну. Тому варто до зачаття потурбуватися про лікування.

 

 

Не варто забувати про те, що під час вагітності і періоду лактації необхідно утримуватися від звичок, які можуть завдати шкоди плоду, і обов’язково йдіть у відпустку.