Що потрібно знати про інтимні стосунки під час вагітності?

Багато молодих батьків задаються питанням, а чи можна займатися сексом під час вагітності. Інтимна близькість — це дуже важлива складова будь-яких відносин і навіть не дивлячись на те, що жінка вагітна, вона все одно хоче бути бажаною і коханою. В цілому, однозначної відповіді на це питання не існує.

5396_two_maxТут все дуже індивідуально і тонко, але для того, щоб ви могли знайти відповідь на своє питання самі, давайте розглянемо основні моменти. І так, якщо у вас гарне самопочуття, немає будь-яких застережень від лікарів і взагалі вагітність проходить дуже гладко, а також ви носите тільки одну дитину, то займатися сексом можна. В цілому, інтимна близькість у таких випадках допустима практично до моменту самих пологів.

Однак, не слід забувати, що тепер ніяких «диких ночей» бути не повинно. Як чоловік, так і жінка повинна бути вкрай обережними. Без різких рухів і гімнастичних поз. Тільки спокійно і акуратно. Нерідко трапляється ще й так, що під час сексу майбутня мама може відчувати дискомфорт. Якщо так сталося, то статевий акт необхідно припинити. Страшного в такому явищі немає нічого. Просто органи можуть тиснути один на одного, а фізична активність в свою чергу цей тиск збільшує. Ще деякі дівчата задаються питанням, чому змінюються їхні сексуальні бажання.

Відповідь на це питання досить проста. Вся справа в тому, що рівень гормонів постійно змінюється, причому досить стрімко. Те, що подобалося ще вчора — сьогодні викликає огиду. В цілому, з цим нічого не поробиш, залишається тільки змиритися. Головне не починайте панікувати, а просто приймайте це як звичайнісінький фізіологічний процес, яким він по суті і є. До речі, заняття сексом під час вагітності (звичайно з урахуванням всіх вимог, які описано вище) мають і свої переваги. Наприклад під час сексу з коханою людиною у жінки підтримується сприятливий психологічний фон. Це позитивно позначається як на майбутній матері, так і на дитині, що безсумнівно є плюсом.