Що потрібно знати при першому відвідуванні спа-салону?

Правильне чергування роботи і відпочинку дозволить людині показати високу продуктивність праці.

7e5be132f40c59c7d5f5830b72a6a23eАдже відомо, що організму, хоче цього людина чи ні, потрібен відпочинок або, якщо говорити більш науковим терміном — відновлення. Свій вільний час люди, звичайно, можуть проводити як їм заманеться, однак, в першу чергу відновлення полягає в здоровому сні і правильному харчуванні.

Крім того, раз чи два на рік (а хто може собі це дозволити — і частіше), потрібно намагатися відпочити, так би мовити, по повній. І якщо немає можливості відправиться на курорт в рідній країні або за кордоном, і море з пляжем поки залишаться тільки в мріях, є сенс докладніше розглянути варіант зі спа-салоном, відвідування якого також дозволить ефективно відновити сили після трудових буднів.

Однак це тільки на перший погляд сучасні спа-салони здаються чарівними королівствами, де все блищить, пахне і приносить задоволення в процесі споглядання і не тільки. У реальності, перший раз відвідавши їх, людина потрапляє в досить незручну ситуацію: абсолютно немає впевненості, куди потрібно поставити одяг, якою має бути манера поведінки, але основні проблеми починаються, коли доводиться вибирати процедури. Чому віддати перевагу, не знає, напевно, більшість клієнтів. Тому, щоб не здаватися неповоротким тролем в мініатюрному царстві спа-салону, є сенс познайомитися з нашою статтею і дізнатися головні особливості відвідування таких «центрів краси».

Щоб відвідування «центру краси» принесло тільки позитивні емоції, а організм зарядився енергією, перш за все потрібно буде вибрати гідний спа-салон, який зможе забезпечити виконання процедур на вищому рівні. Дізнатися чи хороший спа-салон можна по ряду характерних ознак. Особливо — за присутності водних послуг в різних проявах. Йдеться про гідромасажні ванни, басейни, спа-капсули, лазні. Наявність перукарні, кімнати для медитацій, кафе зі здоровою їжею та інших корисних рішень в цьому напрямку, безсумнівно, піде тільки в плюс такій установі.

В цілому, послідовність дій при підготовці до відвідування спа-салону може бути наступною:

 

  • після вибору салону на просторах інтернет мережі або іншим способом, є сенс його попереднього відвідування. Цей хід не буде зайвим, адже нерідко за барвистими описами і яскравими зображеннями може ховатися, скажімо м’яко, сумнівний спа-салон;
  • у разі, якщо салон після першого знайомства викликав тільки бурю захоплення, немає сенсу тягнути, слід відразу записатися на бажані процедури;
  • також відразу клієнт може вибрати для себе майстра, з огляду на власні уподобання;
  • в дійсно професійному салоні відвідувача при записі на процедури попросять заповнити анкету, де потрібно буде вказати, в тому числі, деякі специфічні особливості в медичному плані. Йдеться про те, щоб вказати можливі алергічні реакції на різні інгредієнти косметичних засобів або хронічні захворювання в стадії загострення.

Відвідування спа-салону повинно стати святом. Не варто на цей день планувати ніяких зустрічей або поїздок. Прийти в «центр краси» краще за годину до початку процедур, що дозволить спокійно адаптуватися до незнайомого будинку, прийняти душ, помедитувати, розслабитися. Також не потрібно брати з собою багато одягу. Все необхідне клієнтові виділять на місці, включаючи рушники, халати, капці, шапочку. Слід розуміти, що під час відвідування спа, королевою є саме ви. Це крім усього іншого дає вам можливість змінювати послідовність виконання процедур. Але у всьому, звичайно, слід мати міру.

Після виконання процедур не потрібно відчувати себе ніяково, поспішати одягатися і, стрімголов, нестися додому. Розслабтеся, заспокойтеся, попийте чай, прийміть душ, просто кажучи, збирайтеся додому не поспішаючи.

Доцільно залишити чайові. Такий хід є показником хорошого тону. Майстер буде радий, що ви оцінили його роботу.

Не потрібно після відвідування спа відправлятися на вечірку або призначати зустрічі. Приділіть цей день собі і своєму здоров’ю. Вдома можна приготувати легку вечерю і сповна насолодитися залишком чудового дня релаксу.