Що потрібно знати під час вибору колготок для вагітних?

Кожна жінка завжди хоче виглядати привабливо і настання вагітності не відбиває таке бажання. Звичайно, у гардеробі кожної жінки повинні бути колготки, однак, ті що призначені для вагітних мають певні відмінності. Так, часом вибрати хороші колготки виявляється зовсім не так просто, але якщо ви буду дотримуватися тих порад, що ми підготували в даній статті, то безсумнівно підберете найбільш вдалу модель.

-150-den-650-kolgoti-dla-mamОтже, по-перше, колготки для вагітних ні в якому разі не повинні мати жорстких швів і вже тим більше будь-яких вставок. Це обумовлено тим, що вони викликають роздратування і відповідно носити їх буде вже не так приємно. Найкраще себе зарекомендували моделі зі спеціальним ущільненими шортиками. По-друге, не варто забувати і про той факт, що колготки для вагітних в обов’язковому порядку повинні бути зроблені з гіпоалергенних матеріалів.

Саме такі моделі є найбезпечнішими. Крім того, матеріал ще має бути повітропроникним. Наприклад, себе досить-таки добре зарекомендували моделі з бавовни і мікрофібри. Також варто зауважити, що деякі моделі колготок для вагітних мають лікувальний ефект. Наприклад, є антиварикозні і компресійні моделі. До речі, використовуються вони не тільки для того, щоб виправити вже існуючі проблеми, але ще і для того, щоб запобігти їх появі. І останній, але тим не менш важливий момент, це звичайно ж розмір. Ні в якому разі не можна використовувати колготки, які за розміром менші, ніж потрібно.