Що потрібно знати батькам про приватні дитячі садки?

Після того, як у молодих батьків з’являється дитина вони відразу ж починають думати про її майбутнє. Це зовсім не дивно, адже їх головним завданням є забезпечення комфортного життя малюка. Звичайно, проводити з дитиною весь вільний час практично неможливо. Сучасний ритм життя змушує батьків приділяти своїй кар’єрі досить багато уваги. У таких випадках на допомогу може прийти дитячий садок. Там дитина може проводити свій час з користю і може навчитися новому.

2cb26fc1f1be66404660bca92a7b2420Останнім часом все більше батьків схиляються до того, щоб віддавати своїх дітей з приватні дитячі садки. Це обумовлено тим, що в порівнянні з державними, вони мають досить багато переваг. Давайте розглянемо їх і постараємося зрозуміти, що ж краще, державні або приватні установи. Якщо говорити про умови перебування, то відразу впадає в око те, що державні дитячі садки в цьому плані програють.

Недостатнє фінансове забезпечення не дозволяє їм якісно облаштовувати дитячі майданчики, купувати нові меблі, а також підтримувати стан інтер’єру на належному рівні. Найчастіше те, що має державний дитячий сад було придбано на гроші батьків, так звані «пожертви». У приватних дитячих садках вам не доведеться купувати за свої гроші меблі або міняти вікна. Все і так знаходиться на високому рівні і власне ваша плата покриває всі витрати.

Харчування — це також не найсильніша сторона державних дитячих садків. Назвати його повноцінним дуже і дуже важко, а в деяких випадках неможливо. Якщо ваша дитина відмовиться що-небудь їсти, то вона просто залишиться голодною. У приватних дитячих садках харчування збалансоване і смачніше. Це дозволяє дитині самій вибирати, що саме вона хоче з’їсти. Крім того, далеко не останню роль відіграє ще й виховний склад. Безпосередньо від вихователів залежить те, як дитина буде справлятися з отриманими завданнями, і які знання вона отримає. Тут очевидно виграє приватний дитячий садок. Більш високі зарплати стимулюють людей краще виконувати свою роботу.