Що потрібно жінці, щоб виглядати привабливою?

Жінка, щоб виглядати привабливою, витрачає чимало коштів для догляду за своєю шкірою. СПА-салони, перукарні, де вас навчать на спеціальних курсах доглядати за волоссям, робити укладку, салони краси відповідально ставляться до проведення процедур, пов’язаних з процесом омолодження і оздоровлення шкіри.
scale_600 (3)Однак намагайтеся приділяти частину свого вільного часу для домашнього догляду за шкірою. При цьому стежте, щоб настільки затята старанність не привела до зворотного ефекту. Ось кілька порад, яких рекомендують дотримуватися кращі косметології:

 

  • По-перше. У кожну пору року існує різний догляд за шкірою. Наприклад, взимку небажані глибокі пілінги, після їх виконання обов’язково захистіть шкіру жирним кремом. Навесні і влітку не перебувайте довго на відкритому сонці, щоб не спровокувати пігментацію шкіри. Косметичні салони під час проведення процедур строго дотримуються обґрунтованих медициною дози ультрафіолетового випромінювання.
  • По-друге. Використовуйте крем для шкіри обличчя, що відповідає вашому віку, типу шкіри і порі року. Жирні креми не підходять для використання влітку, вони тільки порушать терморегуляцію, не дадуть шкірі «дихати». Використовуйте легкі зволожуючі емульсії.
  • По-третє. Вік — це особливий критерій при виборі косметики для шкіри. Молодій і здоровій шкірі не потрібні антивікові активні компоненти. До 20 років достатньо засобів для очищення хорошої якості. У 25-30-річному віці шкірі потрібні креми з вмістом ретинолу — потужного антиоксиданту, вони мають омолоджуючий ефект. Ретельний, дбайливий догляд за зрілою шкірою можна провести і вдома, але хороші салони краси зроблять це більш професійно і якісно.
  • По-четверте. При виборі косметики застосування косметичних засобів однієї лінії не є обов’язковим.
  • По-п’яте. Чиста шкіра — це регулярне вмивання, але використовуйте при цій процедурі гель, піну, спеціалізоване косметичне мило, які містять компоненти для поліпшення шкіри.
  • По-шосте. Ретельність в очищенні шкіри обличчя — це обов’язковий момент. Можна також після вмивання гарячою водою протерти обличчя шматочком льоду, а потім використовувати тонік для обличчя.
  • По-сьоме. Шкіра любить ніжність. Не використовуйте грубі абразивні скраби для очищення обличчя.
  • По-восьме. Процедуру механічного чищення обличчя самостійно не робіть. Це може мати негативні насліди. Проведення даної процедури краще довірити елітним косметичним салонам.
  • По-дев’яте. Штучна засмага — це, звичайно, красиво, але необов’язково, крім того, солярії не так вже й безпечні.