Що потрібно в дитячий садок?

Незабаром малюкові належить зробити перший крок до самостійності – він йде в садок. Це неймовірно хвилююча і відповідальна подія, яка вимагає ретельної підготовки.

Preschoolers in the classroom

У чому полягає підготовка дитини до дитячого садку?

Дуже багато сказано і написано про те, як зробити адаптацію дитини до дитячого садку найбільш м’якою. Щоб полегшити малюкові переживання, пов’язані з щоденними розставаннями з мамою і вливанням в дитячий колектив, батьки мало не з самого народження зачитуються спеціальною літературою, займаються формуванням у малюка необхідних навичок самообслуговування і комунікабельності, оздоровлюють крихітку і водять дитину на спеціальні заняття. У цій метушні дуже часто належна увага не приділяється набуттю необхідних дитині в садочку речей і предметів гардероба. Забезпечити дошкільнику комфортне перебування в групі і на прогулянці допоможе приблизний список.

До речі, якісне дитяче взуття ви найдете тут за цілком доступними цінами та з швидкою доставкою!

Що купити дитині для садочка?

Батькам малюка, який ось-ось піде в дитячий садок необхідно купити багато речей. Щоб сімейний бюджет не постраждав істотно, збирати дитину у садок можна в інтернет-магазині з широким асортиментом товарів.

1. Те, що необхідно придбати в обов’язковому порядку:

 

  • Зручний одяг для ігор у групі. Одяг малюка, особливо якщо він йде в ясла, повинен бути такими, щоб малюк самостійно впорався з його переодяганням. У тому, що на ній одягнено, дитині має бути комфортно і зручно. Необхідно мати п’ять-шість комплектів одягу, два з них повинні перебувати в садку для зміни. Вихователі вимагають від батьків залишати в шафці роздягальні по дві пари трусиків і колгот, дві майки або футболки. На всяк випадок варто принести у групу теплу кофтину.
  • Взуття. Підійдуть звичайні кімнатні тапочки або мокасини з текстильним верхом.
  • Одяг для сну.
  • Одяг для прогулянок відповдіно до сезону.
  • Особисті предмети гігієни: гребінець, рушник, носова хустка, одноразові паперові і вологі серветки.
  • Згідно з вимогами гігієни, змінний одяг та взуття повинні знаходиться в шафці у полотняних пакетах, гребінець – в косметичці.

2. Перед покупкою варто обговорити необхідність наявності наступного:

 

  • Одяг для зарядки і фізкультури. Швидше за все, потрібно буде купити чешки або кеди. Спеціальний спортивний одяг для дитини в садку, як правило, не потрібен.
  • Канцтовари та іграшки. У деяких дошкільних закладах батьків просять принести деякі іграшки і предмети для дитячої творчості. Їх також дешевше купити в Інтернеті.
  • Побутова хімія.

Переваги покупки необхідних дитині дитині в садочку в інтернет-магазині

Купівля дитячих товарів в інтернет-магазинах не тільки економить гроші батьків, але і дозволяє їм провести більше часу з їхніми дорогоцінними малюками. Адже немає необхідності витрачати години і дні на походи в магазин або на ринок.