Що подарувати мамі на день народження?

Наближається свято найріднішої людини. Мама завжди намагається зробити радісним і цікавим наше життя, давайте хоча б раз на рік зробимо все навпаки. Хочеться зробити цей день незабутнім, показати всю свою любов і ніжність. Як зробити це найкращим чином? Що вибрати з величезної кількості подарунків? Як зробити подарунок індивідуальним, яскравим, незабутнім? Приготуйте мамі сюрприз, який підніме настрій, і про який вона буде довго пам’ятати.

1 (20)Як тільки мама прокинулася, принесіть їй на підносі смачний сніданок. Якщо вона любить каву, то нехай буде чашечка свіжозвареної або розчинної кави з булочками, власноруч приготовленими. Якщо вона любить ситний сніданок, то нехай буде ароматна каша з бутербродами або сирна запіканка, а може млинці зі всілякими начинками з м’ясом і рисом, або сиром, картопляним пюре, варіантів існує безліч.

Вибираючи подарунок, необхідно враховувати особливості характеру, захоплення. Є універсальні подарунки, які сподобаються будь — якій мамі.

Це вітальна газета або презентація. І в тому, і в іншому випадку використовуйте фотографії, покажіть улюблені захоплення, знайдіть або придумайте хороші вірші для привітання. Презентація гарна ще й тим, що слайди з фотографіями можна накласти на улюблену пісню або мелодію.

Не забудьте купити троянди, а якщо мама любитель кімнатні рослини, то подаруйте їй квітку в горщику.

Запропонуйте разом сходити в кіно на новинку кінопрокату, або в театр на виставу.

Обов’язково подаруйте вітальну листівку. Бажано, якщо вона буде зроблена своїми руками. Це може бути листівка з квітами, а можна на листівці зобразити мамине хобі. Наприклад, якщо мама любителька вишивати, зробіть аплікацію з видом однієї з робіт.

Відмінним подарунком буде виріб, зроблена своїми руками. Це буде м’яка іграшка, вишивка або щось ще.

Можна зробити вазочку з тіста або якусь іншу фігурку і наповнити її цукерками, якщо мама любить солодощі. Якщо любитт фрукти або овочі, то наповніть улюбленими фруктами чи овочами.

Сяючі очі, ніжні обійми, доповнять подарунок і зроблять мамине свято одним з найдобріших і найніжніших днів у році.